Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 17
Minu lemmik juba ma ei mäletagi, mitu aastat. See koorib ideaalselt, ei ärrita nahka ja jätab naha pehmeks.
Õrn, kuid tõeliselt tõhus koorija. See on värske geeljas koostis, mis on rikas vitamiinide poolest, niisutab ja annab sära. Seda on meeldiv kasutada, see ei ärrita nahka ega jäta seda kuivaks, vaid on imeline 💗 parim, mida ma seni kasutanud olen. Suurepärane toode, mida ma kindlasti soovitan.
See on suurepärane koorija, see ei kipita, jätab naha tõeliselt siledaks ja puhtaks, olen vaimustuses! See on tõesti imeline.
See on hetkel minu lemmik ensüümkoorija. See koorib nahka imeliselt ilma seda ärritamata ja sellel on meeldiv sidrunilõhn. Ostan seda regulaarselt.
meeldiv tsitruselõhn, koorib hästi
Toode eemaldab kenasti surnud naharakud ja jätab näo värskeks. Mulle väga meeldib, et sellel on pump, mis teeb toote doseerimise lihtsamaks, kuid tuleb jälgida, et see ära ei ummistuks (kui kuivab). Lõhn... kellele meeldib, see mulle väga ei sobi (meenutab puhastuspiima ;( ) Hind tundub liiga kõrge, sarnaseid tooteid on ka teistelt kaubamärkidelt (annavad sama efekti) ja palju odavamad. kosmeetika on tõesti ok, aga ma ilmselt ei pöördu selle juurde tagasi, kui just väga hea hinnaga pole (siis saan sidrunilõhnast üle) :D
Nahale kandmisel tekivad väikesed helbed. Pärast pesu on nahk pehme, sile ja särav. Geel lõhnab õrnalt tsitruse järele ja ei kuivata. See on minu jaoks suurepärane, sest seda talub hästi mu kuiv nahk, mis ei kannatanud teisi koorimisi.
Seda toodet soovitas mulle daam, kes tegi mu püsikulmud ja nägi mu jumet. Ta ütles mulle, et proovige seda ja ta teeb teile 3 koorimist ja teie nahk paraneb. Ma ei uskunud seda, aga tema kiitus sundis mind midagi ostma. Mitte 3 koorimist. Pärast 1 seanssi nägin efekti ja see oli uskumatu. Mul pole kunagi sellist toodet olnud. Hind ei pruugi olla odav, aga ma arvan, et see on tõhus. Aitäh, et see daam mu kulmud korda tegi ;))))
Olen seda juba pikka aega kasutanud. See mõjub minu nahale väga hästi. Ainus puudus, mida ma mõnikord märkan, on kooritud epidermise ladestumine lõualuu ümbritsevatele karvadele. Kuid õige tehnika ja olukord ei kordu.
Mulle väga meeldib see koorimine. Sidrunilõhn ei ole nii tugev, kui ma arvasin, nii et see jätab meeldiva parfüümi. Vaid väikese koguse tootega tundub nahk sile ja värskendatud. Võib-olla on see liiga õrn kellelegi, kellel on akne või spetsiifilisemad vajadused, kuid see sobib ideaalselt iganädalaseks surnud naha eemaldamiseks ~
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.