Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Ma pole kunagi varem nii halva šampooniga kokku puutunud. Mu juuksed on pärast selle kasutamist mustemad ja kleepuvamad. Olen uskumatult pettunud, sest see on ka uskumatult kallis. Aga tänan teid, KSisters, imelise pakendi ja paljude testijate eest.
Üks osa mu juustest (ülemine ja esiosa) näeb juba pikka aega kohutav välja. Need olid äärmiselt kuivad. Isegi tundsin, nagu poleks osa mu juustest duši all kunagi märjaks saanud. See oligi kuiv. Proovisin kümneid erinevaid asju. Proovisin palju kalleid tooteid. Lasin kontrollida oma vitamiinitaset, muutsin oma toitumist, suurendasin veetarbimist, kasutasin juustele tugevaid maske, õlisid jne. Miski ei toiminud. Peaaegu neli aastat pidin elama selle koleda juuksesalguga, mis oli alati tuhm, äärmiselt krussis, kuiv ja nägi välja nagu harjavars. Juukseid polnud kunagi meeldiv puudutada. Kuni avastasin selle šampooni. Sellest on möödas vaid 16 või 17 päeva, kui hakkasin seda kasutama. Nüüd tunnen, kuidas niiskus iga kord juustesse tagasi tuleb. See tunne on väga meeldiv. Ja olen kindel, et see läheb aina paremaks. Olen juba nii õnnelik. Kahju, et oleksin selle varem ostnud ja kasutanud.
Mulle väga meeldis, kuidas see mu juukseid tugevdas
Fantastiline šampoon! See puhastab peanahka väga hästi, jättes selle pikaks ajaks värskeks. Šampoon on paks, ökonoomne ja ei sisalda värvaineid. See vahutab suurepäraselt. Tellisin juba oma teist pudelit.
Mu juuksed on rasused ja pärast selle šampooni kasutamist olid need veelgi rasusemad, soovitan seda pigem kuivemate juustega inimesele.
Toode vahustub hästi ja sellel on väga huvitavad, värskendavad lõhnanoodid – tunnen greibi ja mündi kombinatsiooni. Pärast selle kasutamist on juuksed nähtavalt niisutatumad ja toidetumad, mis on suur pluss. Lisaks on pakend ökonoomne, mis teeb sellest pikaajaliselt tõhusa lahenduse. Kahjuks märkasin, et pärast selle kasutamist lähevad mu juuksed kiiremini rasuseks, mis on minu puhul miinus.
Olen seda kasutanud üle poole aasta ja võin öelda, et see on mu elu parim šampoon.
Moremo šampoon meeldis mulle väga. See on läbipaistev, spetsiifilise lõhnaga (aga mulle meeldib), värskendab pead, vahutab hästi. Mu juuksed püsivad pärast kasutamist puhtad kuni 3 päeva, kuigi mul on õline peanahk ja tavaliselt pean neid iga päev pesema. Soovitan!
Šampooni kasutamine on väga ökonoomne. vahutab väga hästi) Lõhn on veidi imelik, kuid pärast mahapesemist ei jää)
Juuksed on puhtad ja väga niisutatud. Aga samas ei muuda see juukseid rasvaseks. Ja mis kõige parem on see, et see on väga ökonoomne 😍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.