Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Need on väga head rahustavad kettad, aga lõhn on minu jaoks üsna tugev, seega ma neid uuesti ei ostaks.
Mulle need toonikkettad väga meeldivad, vähendavad koheselt punetust ja on nahal meeldivad!
Super ❤️
Imelised padjad. Jätan need probleemsetele kohtadele 5-10 minutiks ja seejärel pühin nägu. Nahk rahuneb ja tekib väga meeldiv niisutustunne. Mulle väga meeldis efekt, tellin kindlasti veel.
Head padjad, väga hästi vedelikuga immutatud, niisutavad ja rahustavad hästi nahka. Hoian seda külmkapis ja kui nägu pühin, värskendab see mind koheselt! ostan veel)
See mõjub tõesti väga hästi probleemsele ja tundlikule nahale. Puhastab õrnalt, rahustab nahka. Hea lõhn, suured padjakesed ja hästi seerumiga määritud. Soovitan ja ma ei kõhkle.
Õhukesed laigud, hoiavad hästi kuju, hästi küllastunud meeldiva lõhnaga seerumiga, niisutavad väsinud nahka mõnusalt
Mulle meeldisid need tooneripadjad, need on suured ja piisavalt tooneriga läbi imbunud. Need sobivad ideaalselt tundlikule probleemsele nahale ja aitavad mind iga kord, kui mul tekib mõni ärritus või akne. Lisaks jätkub 70 padjakesest pakist päris kauaks.
Nagu nimigi ütleb, rahustavad padjad suurepäraselt nahka, kasutan neid vahel ka toonikuna, padjakeste pealekandmise hõlbustamiseks on padjanditega kaasas ka väikesed plastikust pintsetid. Mulle sobivad need hästi, eriti kombineeritud nahale.Neil ei pruugi olla meeldiv lõhn, aga need on imelised. Soovitan südamest🫶🏻
Pakend on tohutu, sisaldab kuni 70 suurt sisuliselt hästi leotatud padjakest (lisaks pisikesed pintsetid hügieeniliseks eemaldamiseks). Helbed toniseerivad ja rahustavad nahka, samal ajal niisutades seda. Mulle meeldivad ürdilõhnad kosmeetikas ja mulle meeldib ka see.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.