Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 30
Õrn näopesuvahend, mis lõhnab imeliselt. See ei kuivata nahka üldse ja sobib minu tundlikule nahale. Soovitan seda kindlasti.
Ma võtan juba teise pudeli, mulle väga meeldib. See ei kuivata nahka üldse, puhastab hästi ja õrnalt.
Esiteks muidugi jäi silma puhas disain, aga olen seda toodet juba pikka aega kasutanud tänu heale tagasisidele. Pärast välisilmet oli ka sisu meeldiv üllatus. See ei kuivata, ei ärrita tugevalt ega ärrita ka minu tundlikku nahka. Soovitan seda soojalt kõigile! :)
Imeline näopuhastusvahend! Olen seda juba paar korda proovinud ja kahetsen juba uue tellimist. Arvasin, et see tuleb liiga kallis, aga selle suuruse hind on lihtsalt fantastiline. Soovitan seda soojalt; see jätab naha siidiselt pehmeks!
Mul on kombineeritud nahk kerge aknega. Vajuta üks kord, et saada geeli niiskele peopesale. Seejärel hõõrun selle vahuks ja kannan peale. See ei lõhna millegi järgi, see on nahale mõnus. Väga suur purk.
See on tõeliselt suurepärane geel, mis puhastab nahka ideaalselt seda kuivatamata. See ei tekita mustpäid ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Sellel on väga meeldiv konsistents ja õrn, meeldiv lõhn.
Ostan seda korduvalt. See sobib ideaalselt minu sega- ja tundlikule nahale. Eemaldab meigi hästi, ei kipita ja on ka kena esteetilise pakendiga :)
See on väga meeldiv, muutub kiiresti vahuks, lõhnab imeliselt, aga tundub suurepäraselt puhastavana, aga samal ajal kuivatab. Võib-olla sobib see probleemse nahaga inimesele või aeg-ajalt kasutamisele. Mul on kuivem nahk ja ma kindlasti ei saa seda iga päev kasutada. Ma ei tunne, et see lisaks niisutust.
Mulle see hüdrofiilne õli väga meeldis. See eemaldab meigi tõesti hästi ja ei ummista poore. Lõhn meeldis mulle, aga see võib olla liiga tugev lõhnatundlikele inimestele. Põhimõtteliselt soovitan seda soojalt.
Geel meeldis mulle väga. See puhastab hästi, seda on vaja vaid natuke, see vahutab hästi ja tunne pärast pesemist on väga meeldiv. See ei kuivata ega pingulda nahka. Soovitan seda 👍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.