Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 25
See näoõli on imeline! See eemaldab meigi ja igapäevase mustuse väga hästi ega jäta rasvast tunnet! Selle ostmine oli hea valik! See on seda väärt!
Ma jumaldan seda puhastusõli! See eemaldab kogu meigi ja päikesekaitsekreemi väga kergesti. See jätab mu naha uskumatult pehmeks, puhtaks ja niisutatuks, ilma rasvase tundeta. Näen oma näo tekstuuris tohutut erinevust. Suur aitäh, Ksisters!
Alguses sain ainult väikese proovi, aga niipea kui proovisin, tellisin suure! See puhastab tõesti hästi, see oli hea valik!
Suurepärane puhastusõli. Eemaldab meigi väga tõhusalt. Sama brändi puhastusgeeliga kombineerituna on see suurepärane kombinatsioon.
Väga ökonoomne kasutada, purgist jätkub regulaarsel kasutamisel aastaks või kauemaks. Olen seda kaks korda ostnud ja kasutan seda meigi ja päikesekaitsekreemi eemaldamiseks. Näol ei ole pingul ega kuiv tunnet. 🫶🏼
Mul on kombineeritud nahk ja see õli lõi mind täiesti pahviks 😍 See eemaldab meigi väga hästi – lahustab kergesti isegi veekindla ripsmetuši ja päikesekaitsekreemi ning ei kipita silmi ega jäta rasvaseid jääke. Pärast kasutamist on mu nahk pehme, sile ja tõeliselt puhas, kuid ilma pingul tundeta. Olen märganud ka, et T-tsoonis on vähem mustpäid ja rasueritus on paremini kontrolli all. Samal ajal pole mu näo kuivad piirkonnad üleliia kuivad, vaid meeldivalt niisutatud. Konsistents on kerge, emulgeerub kergesti ja peseb kiiresti maha. See jätab mu naha värskeks ja terveks ✨ See sobib ideaalselt kombineeritud nahale – see puhastab ilma naha tasakaalu häirimata. Ostan seda kindlasti uuesti 💛
Õli on oodatust vedelama koostisega, kuid see eemaldab ideaalselt meigi, päikesekaitsekreemi ja kõik meigijäägid. Olen Xistersi teenindusega äärmiselt rahul! Kogu protsess registreerimisest kuni toote kättesaamiseni on erakordsel tasemel! Olen tõeliselt rahul!
Lugesin palju positiivseid arvustusi, aga pettusin täielikult. Mis puutub lõhna, siis see mulle tõesti ei meeldi... see ei pane mu silmi eriti silma paistma ja mulle ei meeldi ka konsistents... kui seda poleks juhtunud, oleksin nii palju raha raisanud... Kasutan selle esimesel võimalusel ära ja ei osta rohkem...
Sellel on kerge konsistents, mis veega kokkupuutel koheselt õrnaks vahuks muutub. See ei ole rasvane ja pestakse väga kergesti maha. See ei kipita silmi. Lisaks on see ilusas ja stiilses pudelis :)
Nagu ma pealkirjas ütlesin, on see parim puhastusõli, mida ma seni proovinud olen (olen seni proovinud umbes 4-5 tükki). Olen sellega väga rahul. See eemaldab meigi tõhusalt (isegi veekindla ripsmetuši). See ei ärrita mu nahka, tegelikult rahustab seda. See on iga senti väärt. Soovitan seda soojalt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.