Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 27
Mõnus kerge kreem, aga see KINDLASTI EI NIISUTA, võid seda nahal esimese kihina kasutada, aga kindlasti tuleks peale kanda niisutavat kreemi, vähemalt minul on nii.
See ei tee nahka raskeks, on väga meeldiv ja niisutab tundlikku nahka üsna hästi.
Minu lemmik niisutav kreem, soovitan. Ainus probleem on kreemi pakkimine, see pole eriti mugav.
Kreemil on ülisile ja kerge konsistents, see imendub kiiresti nahka ning jätab selle pehmeks ja niisutatuks. Olen seda juba kolm korda tellinud ja soovitanud ka oma kolleegidele.
See rahustab, niisutab ja taastab nahka imeliselt. Ideaalne pärast päikese käes viibimist või ärritunud naha korral. Jätab naha pehmeks, siledaks ja säravaks.
See niisutab, rahustab ja toidab samaaegselt kaitsebarjääri. Konsistents on geeljas, poolläbipaistev ja kerge, kergelt sulava konsistentsiga. See on kolmas pudel, mille olen ostnud.
See on okei kreem. See ei tekitanud nahal punetust, niisutas nahka veidi, aga kuiva nahaga inimestele arvan, et sellest üksi ei piisa.
Väga meeldiv, kerge, kergelt jahutav geelkreem. See imendus suurepäraselt ega jätnud kihti. Päikeselise puhkuse absoluutne "kohustuslik" toode. See rahustas mu nahka täielikult pärast tervet päeva merel päikese käes ja oli õrnalt jahutav. Hämmastav lõõgastus nahale. Soovitan seda soojalt!
Fantastiline kreem. Parim, mida ma kunagi proovinud olen. See niisutab, annab kauni sära ja on väga meeldiva ning õrna lõhnaga. Tekstuur on lihtne, aga toimib 100%. Soovitan seda kreemi kindlasti kõigile!
Mul on tavaliselt kuiv nahk, seega olin varem kasutanud ainult dosaatoriga vahtu. Aga pärast seda, kui ma seda vahtu sõbra juures proovisin, armusin sellesse esimesel korral. See ei kuivata mu nahka ja eemaldab meigi juba esimesest pesukorrast. Soovitan seda 100%.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.