Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 19
Olen pikka aega hädas olnud punetuse, püsiva nahaõhetuse ja roosade laikudega, seega otsustasin proovida aselaiinhapet. Olen seda regulaarselt umbes kaks nädalat kasutanud – mu nahk hakkab rahunema ja ma ei tunne enam näol nii palju ärritust. Seerum on väga õrn, sobib suurepäraselt tundlikule nahale, vesine ja imendub väga kiiresti.
Pärast nädalast kasutamist muutus mu näotoon palju ühtlasemaks ja punetus kadus palju kiiremini. See ei ole kleepuv ja kandub kreemi alla hästi peale.
See seerum aitab tõesti punetuse ja väiksemate plekkide korral. Mu nahk näeb välja tasakaalustatum ja rahulikum. Aselaiinhape on eriti hea toimeaine tundlikule ja aknele kalduvale nahale. ...
Olen seerumit kasutanud nüüd 3 nädalat. Täiesti hämmastav, alustasin järk-järgult 3 korda nädalas, nüüd kasutan seda igal õhtul. Mõjub suurepäraselt vistrike ja postakne korral. Vedel nagu vesi, imendub kiiresti. Kannan enne/pärast.
Olen Nineless Azelaic Acidi kasutanud kord nädalas, seega pole ma veel mingeid drastilisi muutusi näinud. Siiski võin juba öelda, et see tundub nahal tõesti mõnus. See annab hea niisutuse ja jätab näo pehmeks ja mugavaks. Kuna ma kannan seda peale ainult kord nädalas, arvan, et nähtavate tulemuste nägemiseks on vaja rohkem aega, aga siiani meeldib mulle väga, kui niisutav ja õrn see tundub.
Suurepärane seerum jätab naha särama!
Olen seda juba päris pikka aega kasutanud. Täpsemalt öeldes paar kuud. Põhimõtteliselt pole see naha rahustamiseks halb. Olen ka märganud, et põletik võib sellega kiiremini kaduda. Sellel on isegi aknejärgseid probleeme helendav toime. Aga muidugi tuleb sama tulemuse saavutamiseks seda veelgi kauem kasutada. Samuti on oluline mitte üle pingutada. Arvan, et kordan seda.
Sellel on vesine konsistents ja see imendub nahka kiiresti. See on aga veidi kleepuv. Olen seda juba mitu kuud kasutanud ja peaaegu pudeli tühjaks kasutanud, aga raske on öelda, kas sellel oli nahale märkimisväärset mõju. Võib-olla mingil määral kaovad aknejärgsed armid väga aeglaselt, aga ma ei saa öelda, et see on kõige hämmastavam toode.
Sellel on hea veepõhine koostis, seega imendub see kiiresti. Lisaks kadus mu näolt punetus juba ühe päevaga ja akne vähenes. Siiani arvan, et see on hea esmamulje.
Juunis ostsin selle seerumi aknejärgsete probleemide heledamaks muutmiseks ja olen meeldivalt üllatunud. Sellel on meeldiv tekstuur, see ei lõhna, niisutab nahka hästi ja toimib ettenähtud viisil. Nahk on muutunud paremaks, punased laigud pole nii nähtavad ja naha üldine seisund on paranenud. Muidugi imesid ei toimu ja esineb ägenemise hetki, kuid pärast paranemist pole probleemsed piirkonnad nii märgatavad. Üldiselt soovitan seda kui tõeliselt head toodet näonahale ja ostan seda kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.