Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod





Arvustused – 4
Ma kirjutan harva arvustusi, aga siinkohal tahaksin öelda, et see toonik, nagu ka selle sarja seerum, ei avaldanud mulle millegi poolest muljet, välja arvatud välimus ja selle sarja kohta sotsiaalvõrgustikes tehtud vestluste arv. Normaalse niiskusega nahk, ilma igasuguse läiketa, kasutasin ära üle poole ja tahan selle kiiremini lõpetada ning tellida midagi, mis tõesti toimib (
Mul on kuiv ja tundlik nahk. See toonik on väga meeldiv ja nahk on pärast seda üliniisutatud. Ma kannan seda peale 2-3 korda järjest ja seejärel ka ülejäänud oma rutiini.
Hea, tõhus, toidetud ja hästi niisutatud nahk
Suurepärane toonik klaasnaha efekti saavutamiseks! Sellel on kergelt essentsilaadne konsistents, seega niisutab see väga hästi ja jätab naha pehmeks, siledaks ja säravaks. Pärast regulaarset kasutamist näeb nahk tervem, pringim ja säravam välja. See on ideaalne esimene samm nahahoolduses seerumite ja kreemide all. Kindlasti üks minu lemmiktoonikutest 💛
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.