Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 20
Olin selle toote suhtes skeptiline, aga pärast selle "põletikulistele" kohtadele kandmist toimib toode tõesti hästi.
Ma kasutan seda esimeste aknemärkide ilmnemisel ja see rahustab neid alati kenasti.
Suurepärane abivahendina. Aitab vähendada põletikku. Ei kõrvalda löövet alati kohe, aga see kaob kiiremini ja kergemini :)
Kreemil on kerge ja meeldiv lõhn. Pärast pealekandmist leevendab see punetust ja rahustab nahka. Akne abivahendina - 👍
Ma armastan seda. See aitab tekkivate vistrike puhul, aga see rahustab ja ravib ka aknearme. See on ime.
Keegi kirjutas siin, et see kreem pole imevahend, aga mul on teistsugune arvamus. Mul on probleem suurte nahaaluste löövetega ja kui ma seda kreemi lööbe tekkimise hetkel kohale määrin, siis järgmisel päeval on see peaaegu kadunud - palju paistesem ja mis kõige tähtsam, see ei valuta puudutades. Minu jaoks isegi parem alternatiiv kui vistrikeplaastrid.
Kreem on väga meeldiv. See on parfüümitud, aga kergelt meeldiva lõhnaga. Kasutan kreemi vastavalt vajadusele hommikuseks ja õhtuseks nahahoolduseks. Olen vistrike ja punetuse vastu kreemi kasutanud umbes 3 kuud ja pean ütlema, et: - see aitab vistrike ja punetuse vastu - see ei teinud imesid, vistrik ei kadunud üleöö - see kiirendab paranemist umbes 50% - kui ma kannan seda vistrikule, mis hakkab tekkima, on see järgmisel päeval peaaegu kadunud - minu tsükli luteaalfaasis nõrgeneb efektiivsus üsna palju, hormoonid on hormoonid - oluline on õhtul enne kasutamist topeltpuhastus Seega pole see imekreem, mis vistrikud üleöö eemaldaks, aga see on kindlasti kasulik abimees :)
Ma ei oodanud nii kiiret tulemust, aga pärast õhtust pealekandmist kadus hommikul osa punetusest ja vistrikest täielikult või vähenes. See on tõeliselt vau toode.
Ma ei oodanud sellelt liiga palju, seega olin tõeliselt üllatunud, et see tõesti toimib ja tekstuur on suurepärane. Sellest on saanud minu jaoks põhitoode, mul on see alati kodus olemas. 😊
Väga kerge kreem vistrike vastu võitlemiseks. See ei kipita ega kuivata nahka ning vähendab põletikku. Pärast pealekandmist on tulemused nähtavad juba järgmisel päeval. Kitsas ots võimaldab täpset pealekandmist. Soovitan seda ;)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.