Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 26
Suurepärane minu ülitundlikule nahale. Niisutav ja õrn hooldus. Pärast puhastamist on see minu rutiini teine samm. Mu nägu on kuiv, kahjustatud ja aknele kalduv, aga ma näen positiivseid muutusi. See on minu teine ost seda toodet. Soovitan.
See toonik on tõesti suurepärane. See on kerge, õrna ja meeldiva lõhnaga ning imendub kiiresti, nii et ma ei pea kaua ootama, et oma rutiini järgmise sammu juurde liikuda. Pärast selle kasutamist tundub mu nahk niisutatum, rahustunum ja väga mugav.
See aitab pärast puhastamist tõesti palju. See ei kisu üldse.
Mul on kuiv nahk ja tundlikud silmad, seega on silmades kipituse puudumine leevendus.
Tellimus saabus väga hästi pakituna koos näidiste ja kingitustega. See on õrn ja meeldiv toode, mis imendub väga hästi. See niisutab nahka ega põhjustanud mulle ärritust.
Niisutab suurepäraselt, kreemi pole isegi vaja.
Seda toonikut soovitas mulle kosmeetik. Olin üllatunud, kui pehme see toonik on. Olin veidi üllatunud ka selle paksu konsistentsi poolest (mitte nagu vesi, vaid pigem nagu geel, mis on tooniku puhul ebatavaline). Samal ajal on see väga õrn ja hea koostisega! Mul on kombineeritud nahk, pärast pealekandmist tunnen pehmendavat ja rahustavat efekti. Vaatame, kui kaua see vastu peab, seni olen seda nädal aega kasutanud ja mulle meeldib kõik.
Soovitan seda kõigile, kellel on tundlik nahk)
Väga tõhus ja meeldiv. Nii see kui ka rahustav on suurepärased. Soovitan seda soojalt.
Selle tooniku valis mulle suveks dermatoloog. See on kerge, vaevumärgatava meeldiva lõhnaga. Olen seda kasutanud juba üle 2 kuu kaks korda päevas ja pudelis on ikka veel üle poole sellest alles. Mulle see väga meeldib, niisutab ja rahustab nahka hästi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.