Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 20
Mulle see puhastusõli väga meeldis. Konsistents on meeldiv ja kerge, see hajub nahal hästi. See eemaldab ideaalselt meigi ja igapäevase mustuse ning pärast kasutamist jääb nahk puhas, pehme ja mitte kuiv. Toode pestakse kergesti maha, ei jäta rasvast tunnet. Kasutan seda kindlasti uuesti.
Purito meigieemaldusõli on täielik hitt. Mulle see väga meeldib ja soovitan seda soojalt kõigile, kes otsivad õrna, kuid tõhusat näopuhastusvahendit. See eemaldab suurepäraselt meigi ja liigse rasu – nahk tundub pärast kasutamist tõeliselt puhas, kuid mitte kuiv ega pingul. Konsistents on kerge ja meeldiv peale kanda ning pärast veega emulgeerimist loputab see kergesti maha, jätmata rasvast kihti. Minu jaoks on see topeltpuhastuse jaoks hädavajalik – see on esimene samm minu õhtuses nahahooldusrutiinis ja ma ei vahetaks seda millegi muu vastu. Selle koostis põhineb looduslikel õlidel, on nahale õrn ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Soovitan seda kindlasti ja ostan kindlasti uuesti! ⭐⭐⭐⭐⭐
Sain kelleltki paar ml, et proovida seda oma näol nina ja lõua mustpeade vastu. Suurepärane tulemus, seega tellisime ka.
See sobib suurepäraselt meigi eemaldamiseks näo pesemise esimese sammuna, emulgeerub kenasti, luues kreemja konsistentsi, on kergesti maha loputatav, soovitan seda.
Väga õrn ja meeldiv meigieemaldusõli. See ei ärrita mu nahka, eemaldab meigi probleemideta. Masseerin selle nahale ja lisan seejärel veidi vett, mis muudab õli pehmeks vahuks ja seetõttu saab selle maha pesta ega jäta rasvast tunnet. Sellel on veidi ebameeldiv lõhn, aga see ei häiri mind, pigem olen rõõmus, et see ei sisalda ebavajalikke parfüüme. :)
See eemaldab imeliselt mustuse, meigi ja päikesekaitsekreemi. See sobib ideaalselt minu kombineeritud nahale. Olen rahul. Ainus asi, mida meeles pidada, on see, et sellel on kergelt omapärane lõhn, aga see pole pealetükkiv. Ostsin paar asja, suur tänu kingituste eest! :)
See kerge õline puhastusvahend mu nahka ei ärritanud.
Suurepärane toode, mu nahale meeldib see ja see eemaldab kenasti meigi
Väga paks hüdrofiilne õli ja ka lõhn mulle eriti ei meeldinud. Üldiselt jäi mulle vahel mulje, et seda oli väga raske näolt maha pesta. Seetõttu ma ostmist ei korda. Võrreldes teiste hüdrofiilsete õlidega ei paista see poore eriti põhjalikult puhastavat. Küll aga eemaldab see hästi kosmeetikat, ei ärrita nahka ega kõrveta silmi. Aga peale pesu jäi silmadele jälle kile. Seetõttu pole see minu jaoks.
Mul on kombineeritud kuni rasune nahk ja see õli sobib minu tüübile suurepäraselt. See eemaldab ilusti meigi ja mustuse, kuid mõnele inimesele võib see lõhn tunduda veidi eemaletõukav, sest see lõhnab oliiviõli järgi, aga see pole intensiivne, nii et mulle isiklikult sobib. Tellisin selle õli peale skin1004 hüdrofiilse õli kasutamist ja ei pidanud üldse pettuma.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.