Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Arvustused – 1
See on hea ja kerge kreem. Imendub hästi, aga ma ei soovitaks seda kuivale nahale või nahale, mis pole niisutajate kasutamisega harjunud, sest minu arvates pole see ülesande vääriline. Sellel on väga õrn lõhn, vähemalt minu nina jaoks. Soovitan seda kätele ja dekolteele ning leian, et see on suurepärane parfüümi alus. See aitab sellel kauem peal püsida.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.