Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 68
Link minu TikToki videole, mille ma tegin✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Geeli tekstuur, sobib suveks ja ka rasusele nahale, sarnane Dr. Althea 345 kreemiga, aga mitte nii hea. Mul tekivad pärast kasutamist naha alla lööbed, aga igal inimesel on erinev kogemus 😊
Väga meeldiv geeljas tekstuur, kergesti pealekantav, imendub kiiresti. Soovitan 😉
10/10 kombineeritud/rasvasema ja dehüdreerituma naha jaoks, annab võimaluse kanda peale kihiti, kui vajad rohkem niisutust, ja imendub minutitega, isegi 3. pakiga. LÕPETA SELLE ÜLE MÜÜMINE H0
Väga kerge kreem, mis niisutab nahka ja on õrn, ei jäta rasvast kihti, soovitan seda.
Alustuseks ütlen, et mu nahk on altid mustpeadele ja kombineeritud. Olen seda kreemi nüüd seitse korda ostnud ja see on parim: kerge, imendub kiiresti, ei ummista poore, parim. Soovitan seda kreemi soojalt.
Kreem on mõnusalt kerge ja imendub väga kiiresti, see ei ole üldse rasvane ega kleepuv. Nahk on mõnusalt sile ja toidetud, erinevalt teistest raskematest kreemidest ei tekitanud see aknet.
Soovitan seda kreemi. See ei tee nahka üldse rasvaseks, sellel on meeldiv geeljas tekstuur ja see on mõnusalt jahutav. See ei ummista poore ega tekita lähedasi komedoone. Kuid kuivema nahaga inimestele võib see olla vähem niisutav.
Ostsin selle arvustuste ja soovituste põhjal. Küps, kombineeritud nahk, mustpead... kahjuks tundub see T-tsoonis raske ja kleepuv. Purita bambus sobib mulle palju paremini. Aga annan sellele võimaluse, praegu kasutan seda rohkem näol.
Kreem on meeldiv, niisutab hästi, aga samas pole see liiga rasvane ja imendub kiiresti. See ei ärrita nahka, vastupidi, sellel on rahustav toime. Ma ei märka, et ma pärast selle kasutamist oksendaksin.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.