Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Vau-efektiga mask. Ma pole ammu nii head savimaski näinud. Mul on rasune ja tundlik nahk. Mask ei tekita allergiat ega kuivata nägu. Sellel on õrn lõhn. Seda on lihtne peale kanda. Kasutamise ajal ei ole ebameeldivat tunnet. See pestakse kergesti maha. Pärast pealekandmist on poorid nähtavalt väiksemad ja nahk siledam! Soovitan seda maski kindlasti!
See on minu viies tellimus, olen täiesti armunud kõikidesse toodetesse ja seekord sain kingituseks palju näidiseid ning kohustusliku veefiltri!!! Savi-mugula maskil on kaasas ka pisike lusikas, mis on pealekandmisel väga mugav 💚
Mask vastas või isegi ületas minu ootusi. See ahendas kaunilt poore ja puhastas nahka, ühtlustas nahatooni, kuid ei kuivatanud seda. See võttis aega 10 minutit ja ei kuivatanud nagu teised savimaskid, seega pesi see kenasti maha. Pakendis on ka maski pealekandmiseks mõeldud spaatel, mis hoiab ära saastumise, mida ma hindan.
Mulle see väga meeldib!! See aitas mu laienenud pooridel suurepäraselt, olen seda umbes 3 kuud kasutanud, teen maski kord nädalas 👌 kannan peale õhukese kihi.
Mulle väga meeldivad rohelise savimaskid ja see vastas minu ootustele. See reguleerib suurepäraselt rasueritust, samal ajal niisutades ja puhastades.
Väga hea rahustav/kuivatav mask alati, kui nahk ärritub. Juba pärast esimest proovimist näeb nahk välja ja tundub rahulikum ja kergem.
Ostsin seda tüüpi maski, kuna mul kipub otsaesisele üsna sage ja sügav akne tekkima. Samuti muutub mu nahk rasuseks muutudes väga läikivaks, mis mind häirib. Arvasin, et hoian ära pooride ummistumise. Kirjelduses oli kirjas helde kogus, nii et kandsin seda nahale ega kahetsenud. Minu nahale see aga head ei teinud, tegi selle liiga "kuivaks". Järgmisel korral kandsin seda lihtsalt väga õhukeselt, millest mulle piisas. Ma kasutan seda kaks korda nädalas, nii et see aitab ravida rasust. Soovitan esmakordsel kasutamisel pöörata tähelepanu kogusele, sest rohkem ei pruugi olla parem.
Mõnus geeli tekstuur. Sellel on taimne aroom. See levib kergesti ja ei pingulda nahka pärast kuivamist. See saab oma ülesannetega täielikult hakkama: puhastab samal ajal, eemaldab liigse rasu ja rahustab nahka.
Kindlasti soovitan. Ma kannan maski teismelisele - nahk on puhas, kuid mitte ärritunud. Regulaarsel kasutamisel kaovad kõik vead kenasti.
Mask sobib hästi naha puhastamiseks ja rasu eemaldamiseks, kuid see ei kuivata nahka. Eelkõige huvitas mind selle koostis ja see, et see on parfüümivaba. Maskiga on kaasas väike spaatel maski väljavõtmiseks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.