Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 53
See niisutab väga hästi, mu nahk näeb suurepärane välja. See ei ärrita üldse mu kuiva ja tundlikku nahka ning imendub kiiresti. Sellele saab ka meiki kanda, jumestuskreem ei jää tükiliseks. Purgis on palju, jätkub kuudeks, suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Ostan seda kindlasti uuesti.
Mulle meeldib, et sellel pole lõhna. Kerge tekstuur, kergesti hajutatav ja imendub kiiresti. Mul on normaalne kuni segatüüpi nahk, mis kipub higistama, ja viimased kolm kuud on mul olnud väga kuiv ja punetav, ketendav nägu ning see kreem, kuigi õrn, on mind palju aidanud. Nüüd pole enam punetust ega kuivust ning see jätab mu näo pehmeks.
See niisutab nahka hästi ja imendub kiiresti, aga pärast jääb nahk veidi kleepuvaks.
Ideaalne kreem, kannan õhtul peale paksu kihi, hommikul tundub nahk puhanud, toidetud ja mis minu jaoks väga oluline - see ei ummista poore. Ostan seda kindlasti uuesti, tundub, et sellest saab minu püsiv toode :) Ilus pakend on tore pluss.
See on minu esimene toode sellelt firmalt ja pean ütlema, et olen väga rahul. Pean alati arvustusi oluliseks, mida pean uue ja seni nägemata toote valimisel ülioluliseks. See imendub väga hästi; alguses tundub, et seda pole näol piisavalt, aga mõne minuti pärast saad aru, et see pole nii.
Kreem on tõesti väga kummaline, ma ei tea, miks seda niisutavaks nimetati, koostises puudub vesi või ükski vedel koostisosa peale koptise juureekstrakti, see pinguldab pärast pealekandmist palju ja seda on hea niiskele nahale või seerumile kanda, hindan minimalistlikku koostist, sinist klaaspurki ja parfüümi puudumist. Soovitaksin kreemi pigem rasusele või seganahale.
See kreem oli minu esimene Korea kosmeetikatoode, mida proovisin 2023. aastal. On aasta 2026 ja olen juba kuuenda paki peal - olen sellele truu. Minu jaoks on see kindlasti parim kreem igale nahatüübile. See aitas mind isegi akne puhul, see ei ummista poore ja mu nahk on pärast selle kasutamist kaunilt niisutatud. See sobib ideaalselt ka meigi alla.
Olen seda kreemi ustavalt kasutanud juba umbes 1-2 aastat ja siiani on tõsi, et paremat pole ma veel leidnud. Avastasin selle Ksistersi kaudu ja see oli üks neist ostudest, mille juurde ei taha enam tagasi minna ja midagi muud proovida. Mulle väga meeldib Pyunkang Yuli kaubamärgi minimalism ja lugu – mitte midagi ebavajalikku, vaid funktsionaalne koostis, mis teeb täpselt seda, mida peaks. Ja see kreem on selle selge tõestus. See niisutab imeliselt, nahk on pärast kasutamist pehme, mugav ja toidetud. Mis minu jaoks on peamine – see ei kipita, ei ärrita ega pingulda nahka isegi siis, kui see on tundlikum. Suure plussi annan ka pakendis olevale minispaatlile. Tänu sellele säilib kasutamise ajal hügieen, mida ma kreemide topsis kasutamisel väga hindan. Olen varem proovinud palju kreeme, aga enamik neist kipitas mind või tegi naha lühikese aja jooksul kuivaks. Selle kreemiga pole seda minuga kunagi juhtunud. Minu jaoks on see kindel asi, mille juurde ma ikka ja jälle tagasi tulen ja ma ei pea hetkel asendajat otsima :)
Väga kerge ja õrn kreem, mis ei ärrita nahka, suur pakend kestab kaua, see sobib ka mu õele, kellel on väga tundlik nahk ja pärast kõike tekib tal punetus või ärritus vistrike näol, sobib igale nahatüübile, oskan ainult soovitada, kombineerin seda retinooli ja toonikuga, kasutan seda hommikul ja õhtul, üldiselt meeldib mulle Korea kosmeetika väga, kahju, et ma seda varem ei avastanud, ka minu kaheksa-aastane tütar kasutab seda aeg-ajalt, talle meeldib minu tooteid proovida, proovin kindlasti veel selle brändi tooteid, ostsin selle kreemi oma kliendi soovitusel, kes on kosmeetikast huvitatud ja mõistab seda paremini kui mina ja tema tüübid sobivad mulle väga, mul on vanem nahk, 40+, seega niisutusest ei piisa kunagi, õpin tooteid kihiti peale kandma ja saan seda peaaegu kõigega kombineerida, suur eelis on tellimuse kiire töötlemine ja välkkiire kohaletoimetamine, see on suurepärane SPF-kreemi all, ootan suve, kui seda mere ääres proovin, ja loodan, et see toimib ka talvel sama hästi kui praegu. Soovitan kindlasti ka oma klientidele, kellel on erinevas vanuses dehüdreeritud nahk.
Avastasin selle kreemi umbes 2 aastat tagasi ja olen sellest ajast peale sellele truu olnud. See päästis sõna otseses mõttes mu kuiva ja tundliku naha. Ma armastan seda ja ostan seda korduvalt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.