Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 7
Mu mehel on seborröadermatiit ja teatud aastaaegadel läheb ta peanahk väga hulluks (tal tekivad haavandid, ketendused) ja ta üldiselt ei aja habemeajamist eriti hästi, eriti kuna tal on lühike soeng. See mask aitab probleemi iga kord kontrolli alla saada! Ütleksin, et see on ainus asi, mis teda päästab, kui asi hullemaks läheb! Ta on seda nüüd pool aastat kasutanud. See lõhnab tõesti hästi, konsistents on paks😁
Minu 4C naturaalsed juuksed tunduvad pärast selle kasutamist hämmastavad, need on nii pehmed. Ausalt öeldes peaaegu kaks korda, ei murdugi, see on hämmastav, see on lihtsalt väga kallis, see on miinus, aga ma tõesti armastan seda ja soovitan seda, kui sul on kuiv peanahk, proovi kindlasti järele.
Teeb juuksed kõige pehmemaks ja kammib end ise ❤️
Lõpuks ometi mask, mis niisutab mitte ainult juukseid, vaid ka peanahka. Kohe pärast esimest kasutamist vähenes kõõma hulk märkimisväärselt. Piisab väiksemast kogusest, see teeb juuksed kiiremini rasuseks ja loputada tuleb väga korralikult.
Niisutab mõnusalt peanahka. Kasutada tuleb väga väikest kogust, et juuksed pärast pesu kiiresti rasuseks ei läheks :)
Mul olid jube kuivad juuksed ja veelgi kuivem peanahk, kuni selleni, et mu peanahk kaotas kilosid. See peanaha mask päästis mu juuksed. See parandas mu naha seisundit vähemalt 90%. Lisaks lõhnab mask imehästi, mida märkasid ka ümbritsevad. :) Soovitan, olen juba uuesti ostnud.
Hea mask, mulle väga meeldis. Lilleline aroom, meeldiv. Mugav konsistents, mitte liiga paks. Pärast selle maski kasutamist on juuksed siledad, niisutatud, läikivad, sassivabad ja näevad tõeliselt terved välja.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.