Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Arvustused – 2
Sain ostmiseks kaasa ka tooniku, seerumi ja kreemi. Mulle meeldivad tooted, mida näol tunnen. Toonik rahustas ja niisutas mind täielikult ning koos on mu nahk tõeliselt särav ja pring, ideaalne minu kuivale nahale.
Sain tooniku proovina ja olen seda juba paar korda väiksema kihina proovinud. Tooneril on minu jaoks mõnus geeljas tekstuur, seega see mööda nägu alla ei voola, aga kahjuks tegi see mu naha päris kleepuvaks. Ainus pluss, mida ma näen, on see, et see rahustab punetust pärast seda, kui ma ise nägu kratsisin..:))) Aga ma jätan selle nahale maksimaalselt tunniks - õhtul enne näo pesemist, siis tuleb see maha võtta, sest see ei imendu. See on nagu liim ja ma olen kõik rasvane ja kleepuv. Siiski tuleb öelda, et mul on tõesti RASUNE nahk. Keegi, kellel on kuivem nahk, võib seda toodet hinnata, aga minu rasuse naha peal on see tõeline jama!! Teine toode lahendab punetuse ja see ei tee mind kleepuvaks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.