Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 2
See rahustab ja niisutab, on tavalisest kreemist kergem, kuid geelkreemist paksem. Soojematel kuudel jätab see näole kergelt läikiva kihi, seega sobib see paremini külmemateks kuudeks. Mul on tundlik kombineeritud nahk.
Mulle väga meeldib selle tekstuur. See on kerge, aga toidab nahka hästi. Pärast pealekandmist jätab see näole õhukese kihi, aga see ei häiri mind. Nahk imab kõik 10-20 minutiga. Seda on tõeline rõõm kasutada. Ja see on ka suurepärane praimer jumestuskreemi all.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.