Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 2
Suurepärane pehmendav kreem, vähese katvusega, aga üliniisutav, ideaalne suveks ja nahatooni ühtlustamiseks.
Suurepärane, aga väga kerge meigipadi. Tahan esile tõsta tõeliselt täiuslikku nahaklaasi efekti, ma pole seda varem kunagi sellisena näinud :) Minu jaoks väga kerge, suvise meigi jaoks absoluutselt parim :) Aga kui soovid tugevamat katvust, soovitan valida midagi muud. See järgib motot ja on sõna otseses mõttes "minu nahk, aga parem", seega annan 4 tärni ainult nõrgema katvuse eest :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.