Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 21
Ei ole kleepuv, kergesti pealekantav, ei ole sile, aga kui päeva jooksul korduvalt peale kanda, jätab huultele värvi ja näeb hea välja.
See on kerge ja roosa toon näeb huultel loomulik välja. Minu arvates lõhnab see greibi järele.
Värv on ideaalne 💯, ma ei leidnud ühtegi sarnast. Toon on suurepärane, ei kleepu, huultel meeldiv. Ma pole veel aru saanud, see ei tundu eriti püsiv. Aga see näeb suurepärane välja ja peitub hästi.
Huuleläike värv ei vasta kirjeldusele ja videotele. Sellel on kergelt punakasroosa toon, oleksin arvanud, et roosa on sarnane. See pole vastupidavam kui odavamad tavalised versioonid.
Ilus huuletoode: mitte liiga ere ega liiga kahvatu. Huultel näeb see peaaegu samasugune välja nagu fotol. Meeldiva lõhna ja ilusa pakendiga ❤️
Püsib suurepäraselt peal, värv on ilus ja pakend on suurepärane.
Nagu... vau. Kui tahad osta huulepulka, siis vali see. See on huultel väga meeldiv, täpselt paraja koguse värvi (toon If Rose on ilus, see lisab mu huultele veidi värvi) ja ei ole kleepuv. Sellel on kena pakend ja aplikaator on ka mõnus 🩷🩷🩷🩷 kõik on suurepärane!
Sellel toonil on tõesti hea konsistents, see ei ole üldse kleepuv ja püsib hästi peal. Lõhn on õrn ja märkamatu. Toon nr 13 Custard Mauve oli hitt, mõnus loomulik suvine. Olen sellega väga rahul.
Ma tavaliselt huulepulki ei kasuta, see on esimene. Mulle see väga meeldib. :) Seda on lihtne peale kanda ja olenevalt sellest, kui palju ma seda peale kannan, on toon tumedam või heledam. See ei kuivata huuli ega lähe pärast kuivamist laiali.
Mulle see lihtsalt nii väga meeldib. Koostis on nii pehme. Värv on ka imeline. Ma ostan selle kindlasti uuesti!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.