Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 5
Väga meeldiv toode! Huvitav aplikaator ja (minu jaoks) väga meeldiv lõhn. Minu arvates lõhnab see nagu piparmünditee! Pärast huuleläike pealekandmist on tunda jahutavat tunnet. Ideaalne suveks!
See näeb huultel kena välja ja sellel on hea aplikaator.
Kaunis sädelev huuleläige, mis sobib mattide huulepulkade peale kandmiseks. Pärast pealekandmist lõhnab see ka "kipitavalt" nagu piparmündihambapasta, mis mõnele ei pruugi eriti meeldiv olla, aga mulle isiklikult see ei häiri.
Huuleläige on kena välimusega ja meeldiva kreemja konsistentsiga. Kirjelduses mainitud "kipitus" pole aga kuigi meeldiv ja selle tõttu arvasin peale pealekandmist, et mul on selle koostisosa suhtes allergia.
Mõnus läige, sees peen sädelus, peale pealekandmist veidi kidur
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.