Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
See on minu esimene kord Korea kosmeetikat tellida ja otsustasin proovida Round Labi brändi ning olen väga rahul, eriti hüdrofiilse puhastusõliga. See on meeldivalt kerge, emulgeerub veega suurepäraselt ning lahustab meigi kiiresti ja tõhusalt. Korea kosmeetika kasutamise algajana olin mures, aga see toode pestakse lihtsalt veega maha ja jätab naha ideaalselt puhtaks ja pehmeks. Soovitan seda kindlasti kõigile, kes alles alustavad puhastusõlidega tutvumist.
Pärast arvukate mitsellaarvete ja meigieemaldusvõide testimist ahvatles mind see Round Labi hüdrofiilne õli. Lõpuks leidsin toote, mis eemaldab meigi ja päikesekaitsekreemi põhjalikult ilma jõudu kasutamata – väike kogus lahustab kergesti kogu meigi ja see eemaldas isegi ripsmetuši (ja ma ei rebinud neid hõõrudes maha 😅). See loputab väga kergesti maha ega jäta rasvaseid jääke – oluline eriti minu kombineeritud, aknele kalduva naha puhul. Lõhn on taimne, mis ei pruugi kõigile sobida, aga mind see ei häiri. Pumbaga tuleb lihtsalt ettevaatlik olla – see kipub liiga tugevalt vajutades veidi pritsima 😅 Siiani parim meigieemaldaja, mida olen proovinud.
Varem kasutasin Skin1004 puhastusõli ja arvasin, et ei proovi enam kunagi teist. Aga kui proovisin seda Round Labi õli, olin väga rahul. Õli on väga kerge ja puhastab tõesti hästi. See sobis minu tundlikule nahale ja emulgeerus pesemisel hästi. See sai hakkama ka minu veekindla ripsmetušiga. Pidin lõhnaga harjuma, aga see on maitseasi. See püsis mul ka kaua peal.
Mul on väga tundlik nahk ja see toode sobib mulle ideaalselt. See ei põhjusta ärritust ja on nahale väga õrn. See teeb oma tööd väga hästi, kuna rasuniidid häirisid mind väga.
Ma pole kunagi varem hüdrofiilset õli kasutanud. See ei jäta üldse rasvast tunnet ja puhastab täielikult kogu kogunenud mustuse. Pärast kasutamist on nahk siidiselt sile ja pehme + väga mugav kasutada!
Parim osa on see, et see ei kuivata nahka, ei jäta kleepuvat tunnet ning peseb meigi ja SPF-i hästi maha.
Olen erinevaid kasutanud, aga see meeldis mulle kõige rohkem. Mul on kombineeritud nahk ja see ei ummista poore. See eemaldab meigi ja päikesekaitsekreemi ideaalselt.
Üldiselt puhastab see nahka hästi ja eemaldab meigi hästi, aga see pole minu lemmik, sest pärast toote mõnda aega kasutamist märkasin, et see kuivatab mu nahka veidi.
Nagu fotodelt näha, kasutasin peaaegu kogu pudeli ära ja olen väga rahul. See eemaldab meigi ja sisaldab tõhusalt SPF-i. Ainus miinus on üsna spetsiifiline papist meenutav lõhn.
See on üks parimaid hüdrofiilseid õlisid, mida ma kunagi kasutanud olen. Sellel on neutraalne lõhn ja see kandub nahal kergesti laiali, eemaldab ideaalselt ka kangekaelse meigi ja eemaldab täielikult ka SPF-i. See õli on ökonoomne kasutada, kuid pump ei tööta hästi, sest see annab liiga palju toodet. Aga ma soovitan seda hüdrofiilset õli. See pole ka kallis ja teeb suurepärast tööd.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.