Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 15
Kreem sobib suurepäraselt kuivale ja ärritunud nahale, see niisutab hästi ja annab leevendustunde ning toimib hästi meigi all.
See sobib suurepäraselt kuivale ja ärritunud nahale, pakkudes head niisutust kogu päevaks. See ei ole kleepuv ja toimib hästi meigi all.
Võib-olla parim kreem, mida olen proovinud. Mul on kuiv ja dehüdreeritud nahk ning olen üle 40. Isiklikult sobib see mulle suurepäraselt nii suvel kui ka talvel, toidab nahka mõnusalt, ei ole rasvane, ei jäta kihti, ei pingulda, nahk on elastne – ideaalne kreem. Ainult pakendi avamisel on kreemil veidi imelik lõhn, mis aja jooksul kaob, aga see pole see kosmeetikalõhn, mis tundideks nina all püsib, vaid loomulik ebatavaline lõhn, mis kiiresti kaob – see on ilmselt kääritatud soja lõhn. Kokkuvõttes on kreem suurepärane.
Sellel on võine konsistents ja see niisutab hästi. Sellel on veidi veider lõhn ja värv, aga see ei häiri mind. Ma kasutan seda öösel koos sama sarja toonikuga. See ei ärrita minu tundlikku nahka.
Kreemil on meeldiv, võine konsistents, see hajub kergesti ja on praktiliselt lõhnatu. See on nahal veidi kleepuv, seega tasub sellele veidi imendumisaega anda. Ma ei märganud mingeid dramaatilisi tulemusi, aga see niisutab hästi.
Kreem imendub hästi, ei jäta jumestuskreemi all kasutades kleepuvaks. Nahk tundub hästi toidetud. Sobib minu kuivale nahale külmal aastaajal, kui näonahk on ketendusele kalduv.
Ideaalne sügis/talvine toitev kreem, mis niisutab sügavuti ning jätab naha pehmeks ja säravaks. Sobib ideaalselt nii hommikuks kui ka õhtuks, kui teil on kuiv nahk.
Niisutab hästi, pole raske kreem, aga lõhn pole minu jaoks just kõige meeldivam.
Ostsin selle emale, ta tahtis klaasnaha efekti, kahjuks see nii ei olnud, aga see oli väga hea niisutaja.
Ma pole kunagi paremat kreemi proovinud. Pärast 3-4 päeva kasutamist muutus mu nahk 10 korda pehmemaks. Minu kuivusele kalduva naha jaoks on see suurepärane valik. Tekstuur on äärmiselt pehme, lõhnab meeldivalt, imendub kiiresti ja ei jäta rasvast tunnet.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.