Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 1
Hambahari on pehme – just nii, nagu mulle meeldib. ^^ Hambapastal endal on soolane järelmaitse (nagu algkoolis fluoriidiprotseduuridel ;) ), aga see puhastab hästi. Mulle meeldib seda kasutada lisaks/vaheldumisi oma tavalise hambapastaga. Käepärane karp sobib ideaalselt reisimiseks. Proovin kindlasti ka teisi selle brändi hambapastasid.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.