Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Mulle see kreem väga meeldib, see on toitev, aga ei tee nahka rasuseks. Kasutan seda kosmeetiku soovitusel :)
Ma kasutan seda sügisel-kevadel-talvel. Soovitan seda👍
Kasutasin seda kaitsekreemi koos Epheseliga ja see oli parim lahendus. Need, kes teavad, saavad aru – retinoidid võivad muuta naha väga tundlikuks: kuivus, pinge ja mõnikord ärritus. Ja see kreem oli tõeline päästerõngas. See rahustab nahka ideaalselt, leevendab ebamugavustunnet ja aitab kaitsekihti kiiremini taastada.
See kreem on hämmastav. See on uskumatult meeldiv ja aitab tõesti taastada naha kaitsebarjääri. See on paksem ja sisaldab väikeseid tükke, mida pole üldse tunda. See lihtsalt ei sobi mulle meigi alla. Ma kannan ööseks peale paksema kihi. Olen seda juba mitu korda kasutanud ja see kindlasti ei jää viimaseks.
Selle kreemi koostis on suurepärane, mu nahk on uskumatult rahul. Ärritusi pole.
Kreem tugevdab nahabarjääri, niisutab intensiivselt ja ei ärrita nahka. Sellel on ka õrn lõhn ja seda on lihtne hajutada. See sobib kuivale ja kombineeritud nahale aastaringseks kasutamiseks.
Mul on segatüüpi ja tundlik nahk. Varem oli näokreemi valimine minu jaoks midagi ebareaalset, alati tekkis küsimus: "Kas mul on allergia või mitte?". Aga selle kreemiga see nii ei ole. See ei põhjustanud mu näol mingeid negatiivseid reaktsioone, see on minu teine tuub, seega võin kindlalt öelda, et see kreem on kaalumist väärt. Mõnele võib tekstuur tunduda veidi rasvane (seal on ka väikesed osakesed, mis pealekandmisel sulavad), aga minu jaoks on see okei. Isegi praegu, suvel, kasutan seda kreemi õhtuti ja tunnen end üsna mugavalt. Arvan, et kui see tuub otsa saab, pöördun selle juurde perioodiliselt tagasi.
Mul on kahjustatud barjäär ja kuiv nahk, lisaks rosaatsea. See on minu pääste külma ja kütteperioodi ajal. Pärast pealekandmist tunnen niisutust, mis sarnaneb äsja pestud tundega, ja nahk on niiskusega täidetud. Ja hommikul on nahk elastne. Ja lisaks meeldib mulle väga ksistersi veebisait oma soodsa valiku ja lojaalsete hindade poolest.
Olen sellega väga rahul, on siidine ja imendub kiiresti, tellin uuesti.
Kreemi ostsin tik toki soovitusel ja ei kahetse ostmist, kreem niisutab hästi nägu, imendub kiiresti😍😍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.