Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 33
See on minu teine kord seda seerumit tellida ja olen seda kasutanud juba üle pooleteise aasta. Olen tulemustega väga rahul – mu nahk on muutunud säravamaks, siledamaks ja ühtlasema jumega. See on kindlasti üks parimaid C-vitamiini tooteid, mida ma kunagi kasutanud olen. Soovitan seda proovida, aga pidage meeles, et kasutage iga päev head SPF-kreemi 😊
Esiteks on C-vitamiin minu lemmik toimeaine. Ja see toode on parim kõigist, mida olen proovinud. Sellel on väga õrn koostis – 3-O-metüülaskorbiinhape – ja kõrge niatsiinamiidi sisaldus. See annab tõeliselt tugeva kuma ja pole nii kleepuv kui enamik teiste kaubamärkide C-vitamiini tooteid. Soovitan seda kindlasti.
Olen seda kasutanud üle poole aasta. Ja näen tõesti häid tulemusi. See ühtlustab nahatooni ideaalselt, muudab naha märgatavalt heledamaks, sobib hästi niatsiinamiidiga ja lisaks sellele ei jää see pärast pealekandmist kleepuvaks. Soovitan seda.
Seerum meeldis mulle väga – see oli õrn, ei põhjustanud ärritust ega teinud nahka raskeks. See imendus hästi ja oli näol praktiliselt märkamatu. Olen sellega rahul.
Minu aus arvamus on see, et minu jaoks on see seerum liiga vesine, eelistan paksemaid. See imendub nahka kaua ja ausalt öeldes ei märganud ma kuuajalise kasutamisega mingeid olulisi muutusi. Lisaniisutajana SPF-i all on see okei, kasutasin seda, aga ma ei telli seda uuesti. Võib-olla see ei sobi minu nahale.
Väga hea toode nahale. Mu nahk särab terve päeva. Soovitan 100%. Ostan kindlasti veel ühe, kui otsa saab.
Olen seda nüüdseks vaid paar korda kasutanud, aga mulle meeldis :) Minu nahk on altid kontaktallergiatele ja atoopiale ning see seerum on õrn, seega olen rõõmus, et saan seda C-vitamiini ohutult kasutada ilma halbade kõrvalmõjudeta. Jätkan selle testimist.
Ma ei näinud mingeid erilisi muutusi, aga toon muutus ühtlasemaks ja veidi heledamaks, ilmus kerge ja loomulik naha kuma. Tasub märkida, et mu nahk oli varem heas seisukorras, seega ma ei tea, kuidas see lööbega toimib. Aga üldiselt on toode hea ja üsna ökonoomne (kasutan iga päev 2-3 tilka kogu näole) ☺️🫶🏼 Kui rääkida poe teenindusest, siis olen sellega väga rahul. Kiire kohaletoimetamine, meeldiv suhtlus ja lisaks hunnik kingitusi tellimusega 😍
Olen seda ainult ühe korra kasutanud, aga see meeldis mulle. Aitäh kingituse eest!
Olen C-vitamiini seerumit kasutanud suhteliselt lühikest aega, aga näen juba tulemusi. Lühikese ajaga on mu naha värvimuutused vähem nähtavaks muutunud, jume on ühtlasem ning nägu näeb välja värskem ja säravam. Kerge konsistents imendub kiiresti ega jäta kleepuvat jääki. On imeline näha selliseid muutusi nii lühikese ajaga.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.