Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 35
Öömask hüaluroonhappega on teie naha päästerõngas. Praegu kasutan aselaiinhapet, seega on see just see, mida vajasin. Kuigi isegi ilma selleta tasub see osta, sest hommikul on mu nahk ideaalselt niisutatud ja ma näen välja parim.
Väga hea!!!, mulle meeldib see väga, tellin seda edaspidi tihedamini!!❤️🩹
Mask ei paku üldse niisutavat efekti. Püüdsin seda päästa, kasutades teisi niisutavaid tooteid, näiteks toonikut ja essentsi – ja ikkagi on mu nahk hommikul kuiv. Hea, et proovisin väiksema pakiga.
Mulle väga meeldib, see on värskendav ja jahutav.
Mul on tundlik ja kuiv nahk, mis ei talu palju - see kreem muudab mu kuiva ja ketendava näo normaalseks kahe päevaga, kui seda igal õhtul kasutada, ja see toimib suurepäraselt ka lisatoitjana, kui vaja. Kui mu nahk on parem, kasutan seda 2-3 korda nädalas, kui halvem, siis umbes igal õhtul nädala jooksul. See toidab nahka suurepäraselt, imendub meeldivalt üleöö, jätmata jälgi padjale ega näol märgatavalt tunda. Õrnalt jahutav (geeljas konsistents), õrn, mittepealetükkiv parfüüm (mis sobib isegi tundlikule nahale), see ei kipita silmi vähimalgi määral (probleem, mis mul on 80% kõigi toodetega...). Soovitan seda kõigi kümnega :)
Hommikul on nahk sametine 💕
Ma jumaldan seda maski!
See geelmask on tõeline hitt minu kuivale ja tundlikule nahale. Öösel peale kandes niisutab see ideaalselt. Pärast ärkamist on mu nahk tõeliselt niisutatud ja värske. See on efekt, mille poole ma kosmeetikas kõige rohkem püüdlen. Geeli konsistents on väga huvitav ja seda on lihtne peale kanda. Piisab väga väikesest kogusest, et kanda see kogu näole ja dekolteele. See on minu esimene ost ksistersist, aga see toode lisandub kindlasti igale tellimusele. 😍
Olen selle maskiga väga rahul. Sellel on kerge geeljas tekstuur, see ei tee nahka raskeks ja imendub suurepäraselt. Juba mõne öö järel on nahk niisutatum, pehmem ja näeb tervem välja.
Nahatüüp: normaalne. Vanus: 25. Tahtsin proovida uut tüüpi maske. See on suurepärane, niisutab hästi ja seda saab kasutada ka kreemina õhtul enne magamaminekut.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.