Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 53
Hea toonik, millel on võrreldes teiste proovitud toodetega veidi paksema tekstuuriga tekstuur. Kuna mul on kuiv nahk, on see minu jaoks suur pluss. See imendub kiiresti, ei jää pärast pealekandmist kleepuvaks ja nahk on nähtavalt niisutatum. Minu puhul toimis see ka hea aluskreemina kergele meigile.
Väga hea toonik. Niisutab hästi ja rahustab nahka. Võtan seda kindlasti uuesti.
Olin SKIN1004 Centella Madagascar toonikust tõeliselt vaimustuses! See on nahal väga õrn ja kerge, imendub kiiresti ja annab koheselt niisutus- ja värskustunde. Minu nahk on pehme, rahulik ja näeb pärast palju tervem välja. Mulle meeldib eriti see, et see ei ärrita nägu ja valmistab naha ideaalselt ette ülejäänud nahahooldusrutiiniks. Kindlasti toode, mida ostaksin uuesti!
Sa pead selle saama! Ma ei tea, kuidas selle supervõimet nimetada, aga pärast kasutamist on mu nahk pehme, toidetud ja sile. See on hommikul fantastiline, ideaalne meigi alla. Juba pärast esimest kasutamist tundsin näol kergendust ja rahustavat tunnet.
Ma ei tea, mida ma enne selle linnata tegin. Minu tundlikule ja kuperoosaga nahale on see lihtsalt suurepärane.
Essents on lõhnavaba, imendub kiiresti, värskendab ja niisutab nahka. Selle tohutu eelis on paksem tekstuur, mis võimaldab toodet otse näole kanda ilma vatipadjata, muutes selle tõhusamaks.
See toonikuessents on suurepärane asi! Olen seda pool aastat kasutanud ja võin seda ainult soovitada! See on meeldiv ja tõhus!
Sellest ajast peale, kui ma seda kasutama hakkasin, on mu nahk muutunud imeliseks. See on õhuke ja kerge, imendub kiiresti ja niisutab väga hästi. See ei tee nahka kleepuvaks. Võin seda tõesti soovitada!
Mul polnud selle toonikuga ei halba ega head kogemust. Ma lihtsalt ei täheldanud midagi erilist. Tekstuur on tavalisest toonikust veidi paksem, seega võtab see nahka täielikult imendumiseks veidi kauem aega. Samas ei ole see kleepuv ega õline, mis on alati hea mõte! Aga isiklikult ma seda uuesti ei osta.
Parim esmavajalik toonik, mida ma kunagi kasutanud olen. See on tavalistest toonikutest paksem, seega annab see mulle juba pärast ühte kasutuskorda uskumatu mugavus- ja niisutustunde. See aitas tõesti taastada naha mugavustunde, kui see tundus kuiv. Vaatamata rikkalikule koostisele ei tee see minu kombineeritud nahka raskeks. Minu nahk on pehme ja valmis minu nahahooldusrutiini järgmisteks sammudeks. Väga tõhus toode!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.