Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 165
Mul on selle sarja kreem ja seerumit valides otsustasin mitte ruletti mängida ja võtta sama seerumi. Leidsin nii plusse kui ka miinuseid: + seerum on nahal meeldiv, ei veere + tihe, kreemjas tekstuur + mugav pakend - paberetiketile tekivad veeplekid, pole vetthülgav Kas minu mulje tootest on selle miinuse tõttu muutunud? Ei, see on lihtsalt informatiivsel eesmärgil, võib-olla on see kellelegi oluline.
Mulle meeldib, et see ühtlustab mu nahka ja tugevdab selle kaitsekihti. See aitab aknet ravida ja plekke vähendada.
Väga toitev seerum, mulle meeldib.
See toode on suurepärane. Sellel on meeldiv konsistents ja see imendub kiiresti. Nahk muutub ideaalselt niisutatuks, siledaks ja näeb välja noorem. Väikesest kogusest piisab pealekandmiseks, mistõttu on see väga tõhus ja ökonoomne.
Suurepärane toode: see pehmendab, niisutab ja silub nahka õrnalt. Näo ja kaela hoolduseks piisab väikesest kogusest, mis teeb selle väga tõhusaks. Soovitan seda soojalt.
See toode on rikkalik, kuid samas väga kerge. Juba pärast ühte kasutuskorda on niisutust näha ja tunda. Soovitan seda väga!
See on lihtsalt VAU, niisutab, rahustab, taastab, leevendab punetust. See on minu isiklik armastus, tellin kindlasti veel.
Soovitan seda. See on suurepärane seerum, olen sellega väga rahul.
See tundub nahal väga meeldiv. See taastab naha kaitsebarjääri ja imendub kergesti. Olen väga rahul.
Hea seerum nahabarjääri parandamiseks. Koos tooniku ja rahustava kreemiga toimib see hästi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.