Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Ma armastan seda kreemi selle kerge tekstuuri ja õrna, peaaegu märkamatu lõhna pärast. See istub nahal mugavalt ilma raskust tundmata, mis sobib ideaalselt soojema ilma jaoks. Graanulid lahustuvad kergesti ega ärrita ega kriimusta nahka (mul on normaalne nahk). Siiani meeldib mulle selle toote juures kõik.
Kreem on lihtsalt suurepärane! Mulle väga meeldis selle ebatavaline konsistents - kerge kreemgeel väikeste valgete kapslitega, mis pealekandmisel koheselt sulavad. See imendub kiiresti, ei jäta kleepuvat ega rasket tunnet, kuid samal ajal näeb nahk sellega uskumatult ilus välja - ilmub selline väga õrn, elav ja terve sära. Soojaks aastaajaks on see üldiselt ideaalne valik. Eraldi pluss esteetilise pakendi eest. Tüdrukud, soovitan seda siiralt! ☺️
See jätab naha väga niisutatuks ja säravaks, ummistamata poore.
Ma hindan selle kergust ja koostisosi. Hind on ahvatlev. See on minu teine pudel 🤍
Kreem on väga kerge, aga samal ajal niisutav, ideaalne isegi suvel. See loob nahale klaasja efekti. Ainus miinus on väikesed kapslid, mis selles sisalduvad, mõnikord ei taha need lõhkeda ja kriibivad nägu.
Sellel on väga kerge tekstuur, mis imendub kiiresti ega jäta rasvast tunnet. Sellel puudub tüütu lõhn. Ideaalne soojemateks ilmadeks, talveks mitte nii väga.
Ostsin arvustuste põhjal SKIN1004 ja pean seda tõesti soovitama. Mul on aknele ja hüperpigmentatsioonile kalduv kombineeritud nahk ning see kreem lisaks kaunile niisutamisele ei tekita aknet ja kergendab hüperpigmentatsiooni. Võin ainult soovitada.
Toote kvaliteet vastab hinnale, kreem imendub kiiresti näonahka jätmata kleepuvat kihti. Kasutan kreemi regulaarselt.
Mõnus, värskendav, kerge tekstuuriga kreem. Soovitan seda mitmeastmelise rutiini jaoks. Kasutan seda mõnuga oma tundlikul-kuival nahal. Valisin selle koostisosade loendi ja kaubamärgi maine tõttu. Minu meelest on see suveks suurepärane, aga talvel oleks kuivale nahale natuke liiast.
Kreem sobib pigem rasusele nahale. Pole paha, aga ma vist ootasin midagi niisutavamat.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.