Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.









Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 3
Olin meeldivalt üllatunud, maski on lihtne peale kanda, nahk on pärast kasutamist siidine ja niisutatud, tellin kindlasti uuesti.
Helgendatud, pinguldatud ja silutud nahk. Üldiselt said tootja lubadused täidetud :)
Kvaliteetne toode. See tuleb maha pesta 15 minuti pärast, peale seda oli nägu veel veidi punetav, aga lõpuks teeb mis lubab, nägu muutus päris siidiseks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.