Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 38
Sain selle kreemi esmakordselt proovina ja see sobis minu nahatooniga ideaalselt, see ei ole kollane ega punakas, sellel on neutraalne alatoon, mida ma väga hindan. Sellel on hea konsistents, see hajub hästi ja ei tükiliseks muutu. See püsib terve päeva ega tekita probleeme minu tundlikule, aknele kalduvale nahale. Ostan seda korduvalt.
Ostsin selle toote oma õele, aga mul oli võimalus seda ka ise proovida. Kreem ise tundub üsna tume, aga see kohandub nahaga ja näeb välja väga loomulik. See ei kuivata nahka ega oksüdeeru. Ja siin on see, mida mu õde, kes seda iga päev kasutab, ütles: "See BB-kreem üllatas mind tõesti. Sellel on kerge, meeldiv konsistents, mis hajub kergesti ja sulandub hästi nahaga. Suurim pluss on selle võime varjata punetust – jume näeb välja ühtlane ja värske, kuid siiski loomulik, ilma maskitaolise efektita. Lisaks ei kuivata see nahka, mis on minu jaoks väga oluline, eriti igapäevasel kasutamisel. Vastupidi – see annab mugavustunde ja kerge niisutuse terveks päevaks." Meile meeldib selles poes ostlemine. Pakid on alati hoolikalt pakendatud, mistõttu on neid rõõm kätte saada ja avada. Tooted ei lähe raisku; neid kasutatakse tegelikult täiel määral, sest tulemused on alati nähtavad. Aitäh!
Viimasel ajal ei meeldi mulle paksude jumestuskreemide kasutamine, sest need ummistavad kergesti mu tundlikku ja aknele kalduvat nahka. Kõigist BB-kreemidest, mida olen proovinud, on see seni minu lemmik ja minu arvates on see hinna ja kvaliteedi suhte poolest parim. Mul on väga valge, jaheda tooniga nahk, eriti kaelal, ja BB-kreemi ja kaela värviga on mul palju probleeme olnud, sest enamik neist on sooja tooniga ja sageli intensiivselt oksüdeeruvad. See BB-kreem katab mu kergelt rosaatsea-kalduva naha kenasti isegi õhukese kihina ja loob loomuliku efekti. Minu arvates on kõige parem seda peale kanda sõrmeotstega, sest käte soojus aitab sellel paremini laiali jaotuda ja ühtlasema efekti luua. Natuke kinnituspuudrit ei tee paha, kui sul on rasune nahk, minu T-tsoon särab ka ilma selleta.
See on minu nahale ideaalne. See hajub hästi. Pole palju vaja. See lõhnab hästi, seega on see super!
Ostsin selle jumestuskreemi esimest korda 7-8 kuud tagasi ja sain kaasa SPF 30-ga pudeli. Pean ütlema, et jumestuskreem on suurepärane! Kerge, õrn, kergesti pealekantav ja meeldiva lõhnaga. Teine pudel üllatas mind aga SPF 50 kaitsega ning kreem on paks ja ei lõhna minu jaoks meeldivalt. Loodan, et järgmisel BB-kreemi pudelil on SPF 30. Võtsin ühe tärni maha suurenenud SPF-i pärast, vabandust 😢.
Sain proovi ja proovisin seda, see kleebib nagu jumestuskreem, on üsna paks ja seda pole nii lihtne peale kanda kui BB-kreemi. See pole mitte ainult pigmenteerunud, vaid ka nagu mask.
Pärast näidise proovimist ostsin kaks tooni, et saaksin neid omavahel segada. Konsistents on paksem kui minu tavalisel meigil, toon on jahedam, seega sobib see minu tõelisele talvetüübile. See on väga toitev, 50 SPF-iga ja toimib ideaalselt. Maksimaalne rahulolu☺️
Suurepärane kajastus, see on minu lemmik.
Olen katvusega väga rahul. See on näol kerge. Kartsin, et tellisin vale tooni, aga lõpuks tuli suurepärane. Kindlasti tellin uuesti :) Ma pole püsivust veel testinud. Muide, mul on praegu külmetus, seega on mu nahk halvas seisukorras.
Ilus, õrn lõhn, hajub mõnusalt laiali...Mul on juba 3 pakki ja olen rahul.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.