Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 64
Puhastusvaht puhastab väga põhjalikult ja seda on vaja vaid väikeses koguses. Ma ei kasuta seda iga päev, vaid pigem siis, kui mu nahk on altid vistrike tekkele või kui tunnen, et see vajab põhjalikumat puhastust. Pärast seda tundub nahk väga puhas. Kui mul on kuiv nahk, soovitaksin kindlasti pärast kasutamist kasutada toonikut ja niisutajat, aga üldiselt leian, et see on vistrike vastu väga tõhus.
Tuli kingituseks. Väga rahul, soovitan
Sain selle ostuga kingituseks. Parimaid kinke, mille olen saanud. Värskenda ja puhastab nahka, kuid ei kuivata.
Mulle meeldib see puhastusvahendina väga... annab värske tunde, aga ei kuivata nahka.
Mulle see toode väga meeldis! Avamisel on sellel kreemjas tekstuur ja kui seda kätega veidi hõõruda, muutub see vahuks.
Pakend ise pakub meeldivat esteetilist kogemust – matt, sile, pehme ja sametine. See on kaugel värvilistest trendidest, mis riiulitel nii levinud on. Vaht on paks, vahutab hästi ja jätab naha värskeks ja puhtaks. Mündilõhn oli päris üllatav; see oli meeldiv, kuigi ootasin midagi peenemat. Kompositsioon on huvitav ja rikkalik, kuigi toimeainete osakaal on väike.
Olen seda puhastusvahtu juba paar päeva kasutanud. See vahustub mõnusalt ja nahk on pärast pesemist tõesti puhas ja mitte kuiv. Võtan tärni maha tugeva mentoolilõhna pärast, mis meenutab mulle hambapastat :)
Hea vaht, täidab oma ülesannet hästi, pärast on nahk nii puhas, et see krigiseb, aga ei kuivata nahka. See toode sobis mulle, soovitan seda. Rasuse naha jaoks, täpselt see, mida vajad 🥰👍 Nagu alati, turvaliselt pakendatud ja hunnik kingitusi, aitäh ❤️
Olen toodet umbes 14 päeva kasutanud ja mu nahk on tohutult paranenud ning akne on palju vähenenud, ostan seda kindlasti uuesti! :)
Vaatamata positiivsetele külgedele nagu värske tunne pärast kasutamist ja hea vaht, ei toiminud toode minu puhul kahjuks. Ausalt öeldes on mul rohkem aknet kui kuu aega tagasi, enne kui seda esimest korda kasutasin. Ma ei arva, et vahul sellega suurt pistmist on, aga ma kahtlustan, et see ei puhasta mu nägu tõhusalt. Minu aknereaktsioon võib olla tingitud hormoonidest, toitumisest jne, aga ma arvan, et see on kaalumist väärt. Mul on aknele kalduv ja rasune nahk, seega võib-olla vajab seda tüüpi nahk rohkem puhastamist, kui see toode pakub. Kahjuks 30-päevane ime minu puhul ei toiminud. Annan sellele hindeks 3/5 eespool mainitud positiivsete külgede tõttu. Ma ei osta seda uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.