Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Rahulolu tootega. Ei ärrita nahka, niisutab seda.
Olen selle maskiga väga rahul. Sellel on meeldiv, värske ja õrn lõhn ning selge, geelilaadne koostis. See jahutab nahka pärast pealekandmist õrnalt. Maski kangal on perforeeritud struktuur ja see kleepub nahale hästi. Hindan koostist tõeliselt suurepäraseks, see rahustab ja niisutab nahka suurepäraselt. Jätsin maski umbes 20 minutiks peale ja pärast kasutamist oli mu nahk pehme, värske ja niisutatud. Soovitan seda kindlasti ja ostan kindlasti uuesti!
Tavaliselt ma pärast maske mingit vahet ei näe, aga siin nägin, et mu nahk oli palju rahulikum. See ei häirinud mind üldse minu tundlikul nahal.
Tellin pidevalt lakkamatult.
Ideaalne rahustav kangast näomask 🥰😍
Ükski lehtmask pole mulle pikka aega nii muljet avaldanud; kuju sobib ideaalselt näole (mul on ruudukujuline nägu, nii et suuava jääb sageli lõua tasemele), ei ärrita, pinguldab kaunilt ja muudab värvimuutused heledamaks. Minu meelest väga hea valik banketimaskiks🫶 Tellin veel!
Nahk on peale maski ilus, maha...pakendis on veel piisavalt emulsiooni jäänud edasiseks kasutamiseks, kas koos maskiga või lihtsalt näole kandmiseks. Soovitan 💫💫💫💫💫
Mask on meeldiv, niisutav ja nahk on pärast seda pehme. Ma ei tea, kas selles sisalduvad happed ka koorivad, aga seal on kirjas, et see rahustab nahka ja see on kindlasti tõsi :) Hind on ka suurepärane, minu jaoks on see hea toode.
Tõesti mõnus mask, nahk oli peale kasutamist väga mõnus - sile, pehme, niisutatud. Eriti hindan koostist, üks väheseid maske, mis sobib ideaalselt minu nahahooldusrutiini.
Hea kangasmask, sobib ka tundlikule nahale
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.