Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Olen seda alles lühikest aega kasutanud, aga minu jaoks on see suurepärane mask, nahk on pärast kasutamist väga mõnus. Ja boonuseks on see, et see ei tekitanud mu tundlikul nahal punetust ega kipitust. Soovitan seda kindlasti proovida :)
Need on suurepärased igapäevased maskid. Need jätavad naha niisutatuks ja tulemusi näed, kui neid mitu korda nädalas kasutada. Kahjuks on suurus veidi väike, aga pärast õigetesse kohtadesse õrnalt pigistamist sobib see hästi.
Suurepärased maskid, praktiline pakend, kasutan neid 3 korda nädalas ja mõju nahale on nähtav, mu nahk on kaunilt toonuses ja värske.
Tellisin need maskid teist korda ja need tõesti toimivad, võitlevad lööbe ja lõtvunud naha vastu väga hästi. Niisiis, õhtul retinoidid ja hommikul see mask ning seda on suurepärane teha C-vitamiini seerumi või mikronõeltega. Kuigi tootja väidab, et see on öiseks kasutamiseks, aga... Tšehhi Vabariigis on ilm selline, et pärast SPF-i pealekandmist on nahk puhas, ilma lööbe ja ketenduseta.
Maskid on meeldivad ning niisutavad ja siluvad nahka koheselt. Soovitan neid.
Mulle meeldib Some by me retinoolimask ja ostan seda regulaarselt... see multifunktsionaalne mask 😊 Võtsin esimest korda suure paki. Praktiline pakend pintsettidega, palju seerumit, maskil on võrreldes ühes tükis pakendatud maskidega veidi karedam tekstuur, aga see sobib ja püsib mu näol ideaalselt. Üks paremaid, mida olen kasutanud. Olen rahul.
Ostsin selle emale kingituseks ja ta kiitis neid maske väga.
Ideaalne pakend, suurepärane hind ja mask ise on ime :)
Suurepärane! Mulle meeldivad kõik Some By Mi maskid. Näen koheseid tulemusi oma nahal. Ja need karbipakendid sobivad suurepäraselt koduseks kasutamiseks.
Ma armastan neid maske, sest ühest pakist jätkub terveks kuuks ja ma ei pea maske eraldi ostma. Isiklikult on need maskid minu nahale väga head ja mul ei tekkinud nendest mingit reaktsiooni, nagu siis, kui kasutasin teise kaubamärgi retinooli seerumit. Maskid on läbi imbunud ja karbis on palju essentsi, soovitan kindlasti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.