Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 42
Avastasin selle päikesekaitsekreemi kogemata Ksistersi veebilehte sirvides. Olen väga rahul selle tekstuuri, kerge imendumisega ja mis kõige parem – see on suurepärane meigialus. See ei jäta valget laigu ja nägu näeb välja värske, terve ja särav.
Mulle väga meeldis Some By Mi V10 Hyaluronic Air Fit päikesekaitsekreem SPF50+! See on üks neist toodetest, mida sa tõesti tahad iga päev kasutada. Tekstuur on kerge, sõna otseses mõttes "õhuline" – see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet ega rasvast läiget. Pärast pealekandmist näeb nahk värske, niisutatud ja hoolitsetud välja. Tänu hüaluroonhappele hoiab see hästi niiskustaset, mis on eriti märgatav päeva jooksul – ei ole pingul tunnet. Lisapluss – see ei valgenda nahka ja sobib suurepäraselt meigi alla: jume on ühtlane ja miski ei voola laiali. Samuti ei ummista see poore ega põhjusta ärritust, mis on tundliku naha puhul väga oluline. Ideaalne valik igapäevaseks kaitseks: mugav, kerge ja kõrge SPF50+ kaitsefaktoriga. Ostan seda kindlasti uuesti!
Sain sellest proovi. Minu arvates on see tõesti hea, eriti suvepäevadel.
Suurepärane päikesekaitsekreem. Soovitan seda kõigile.
Kreemil on veidi paksema tekstuuriga, aga see hajub siiski üsna hästi, sellel on kahvatukollane värvus ja mahe lõhn (üldiselt meenutab päikesekreemi lõhna 🧴). See ühtlustab nahatooni ja niisutab (sobib pigem sügiseks-kevadeks, kuna tekitab veidi rasusema kihi).
See ei jäta valget kihte, sellel on väga meeldiv lõhn ja kergesti hajutatav konsistents. Mulle meeldib proovida uusi päikesekaitsekreeme, aga järgmine kord ostan kindlasti selle.
Mul on kombineeritud nahk ja suvel muutub see lihtsalt rasuseks... mulle meeldib, kuidas see lihtsalt nahal püsib, nagu polekski mingit toodet peale kantud ja pole valget laiku. Tegelikult ostsin juba teise pudeli.
Mõnus päikesekaitsekreem, mis kaitseb nahka, hindan kõrget faktorit, kreem on suhteliselt kerge ja imendub hästi, sellel on meeldiv, peen lõhn, aga probleemsele nahale, millel on kalduvus aknele, soovitan otsida midagi muud.
Väga meeldiv ja kerge SPF. See ei jäta valget kilet ja annab nahale särava viimistluse. Väga õrn, mõnus lõhn. Kaalun kogu paketi ostmist.
Sain kreemi kingituseks ja see on super. See on väga kerge, imendub kiiresti ja ei lagune. See on kergelt lõhnastatud, kuid ma ei häirinud seda lõhna üldse. Soovitan seda toodet kindlasti ja kaalun suure pakendi ostmist.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.