Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
See oli ilmselt esimene geelkreem, mille ostsin. See oli väga meeldiv pettumus. Minu rasusele nahale see väga meeldib. See jahutab, tundub mõnus, imendub kiiresti ja ei ole kleepuv. See sobib kõigega väga hästi, pole varem millegagi jama ajanud. See püsib väga kaua peal. Ostan seda kindlasti uuesti.
Sellel on mõnus geeljas tekstuur ja see imendub kiiresti. Mulle see väga meeldib.
Mul on kuiv nahk ebatäiuslikkuse ja väiksemate värvimuutustega. Kreemil on geelilaadne konsistents, mis imendub kergesti, kuid on kergelt kleepuv. Kahjuks pean kuiva nahaga inimesena ütlema, et kreem kipub mu nahka pinguldama ja ma kannan selle peal sageli kerget kreemi. Pärast õhtust kasutamist näeb mu nahk hommikul alati säravam välja ja ebatäiused on vähem nähtavad. Seetõttu soovitan seda, sest olen tulemustega rahul, kuid ma ei soovitaks seda iga päev kasutada.
Mul on neid pudeleid juba neli ja need on mu lemmikud geelkreemid. Need annavad mu väsinud nahale energiat. Kasutan neid pärast C-vitamiini seerumit. Lisaks 100 ml. ❤️
Sellel on meeldiv geeljas tekstuur ja see imendub kiiresti. Lõhn on väga kergelt tsitruseline, mulle väga meeldib.
Mulle meeldis kerge geeljas tekstuur, just see, mis mulle suveks meeldib. Toode on meeldiva lõhnaga, veidi nagu tsitruseline, ei kuivata nahka, kergelt jahutab isegi) väga meeldiv
See on põhiline Korea kreem. See TÖÖTAB SUUREPÄRANE, on hea hinna ja kvaliteedi suhtega, lõhnab nagu unenägu enne ja pärast pealekandmist. See mõjub suurepäraselt minu kuivale ja tundlikule nahale, aga ka aeg-ajalt esineva kerge seborroilise dermatiidi korral, mis mul otsaesisele tekib, mis on ausalt öeldes üsna tüütu. Igatahes soovitan seda kogu südamest ja naudin Ksistersi säravat tootevalikut. Seda ostan kindlasti uuesti. Väike näpunäide: kasutage seda iga päev ilma pausideta min. 5 päeva siis läheb maagia hulluks. Nahk on särav ja ütleb "püha maailm!" :-)
Mõtlesin pikalt selle geeli ülevaatamist, sest mul on väga segased tunded. See on hea koostisega, jätab minu kombineeritud naha niisutatuks, ei muuda rasuseid ega kuivi kohti rasvaseks, imendub hästi, jätab väga õrna sära, hind on 100 ml kohta hea. Ideaalne? Noh, on üks SUUR AGA: koostises on midagi, mis koos minu nahalõhnaga hakkab kohutavalt lõhnama. Geeli lõhn ise on meeldiv, tsitruseline ja siis on hais, mis kaob kiiresti, aga see kreem diskvalifitseerib mind. Nii et põhimõtteliselt võin ma jõudluse mõttes seda soovitada, kuid hoiatusega, et ostate selle omal riisikol, kuna see ei pruugi lõhna "sobida" teie nahaga. Märkus: Ilmselt sai Some by Mi kaubamärgi 2023. aasta alguses ümber ja logol on uus font, kuid pakend ise on varasemas stiilis ega ühti uuega. Õdedel tasub seda kirjelduses selgitada, sest see tekitab muret.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.