Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 3
Kasutan seda fantastilist aaloe vera toonikut igal päikesepaistelisel puhkusel ja see teeb imesid mu päikesest kannatava nahaga (nagu kõik selle sarja tooted). Suurepärane!
Toode on väga meeldiv ja lõhnab hästi. Kasutan vatipadjakest, et sellega nägu puhastada kaks korda. See rahustab ja niisutab nahka samal ajal. Ma kasutan seda hommikul ja õhtul, seega võin seda ainult soovitada.
Väga meeldiv veidi paksema konsistentsiga toonik, nahk on niisutatud ja endiselt kerge ja koormamata. Lõhnab hästi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.