Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Arvustused – 1
Vesi tundub olevat kahefaasiline vedelik pärlmutterläikega suspensiooniga. Kohe tasub mainida, et mul on kuiv nahk. Kasutan vett hommikuti pärast ärkamist. See toidab ja puhastab mu nahka nii hästi, et ma ei pea pärast kreemi peale kandma. Kuigi oma nahatüübi tõttu kandsin kreemi varem mitu korda päevas, siis nüüd kannan seda ainult öösel. Kõige tähtsam on see, et ärge unustage tuubi loksutada.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.