Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 1
Väga kerge silmaümbruskreem, olen neljanda paki peal. See imendub väga kiiresti. Ma saan koheselt peale kanda silmapliiatsit, mis ei määri. Mõni silmapliiats tuleb mu silmalau pealt maha, aga ma tean juba, et see sõltub silmapliiatsist ja kreemil pole sellele mingit mõju. Mulle see väga meeldib, sest see ei ole mu silmalaul üldse raske. See ei kipita silmi, lõhn on õrn ja mahe. Suur pakk, mis kestab mulle umbes 16 kuud, kui ma seda kaks korda päevas kasutan. Hind on täiesti ideaalne.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.