Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 7
Mul on tundlik ja rosaatseaga nahk ning see toimib väga hästi. Ma kannan seda peale hommikurutiini esimese sammuna ja see imendub kiiresti, jättes nahale mõnusa tunde. See on lõhnavaba ja toimib väga hästi.
Arvestades aselaiinhappe suurt protsenti, on sellel väga kerge ja vedel tekstuur. See jätab nahale kergelt kleepuva tunde, kuid imendudes ei ole see enam tüütu.
See on minu esimene aselaiinhape ja olen väga rahul. Mul pole selle toote kohta mingeid kaebusi. Telstura on väga mõnus, vesine, õrn, mitte liiga paks ega rasvane ning hajub hästi ja pärast pealekandmist jätab see väga kena nahapinna, täiesti mati. See ei ärrita nahka üldse. Mis minu jaoks kõige olulisem on see, et hommikul pärast puhastamist kannan seda kogu näole, seejärel päikesekaitsekreemi ja kreemi ning pärast seda saan kohe probleemideta meiki peale kanda. See ei kooru meigi all üldse maha ega sega meiki kuidagi, seega olen väga rahul, kui hästi see hommikul meigi all töötab. Ja sellel pole lõhna. Pudel on kena ja klaasist.
Suurepärane seerum rosaatseaga nahale, mõne päeva pärast on nahk palju paremas seisukorras, vähem punetust, parem naha tekstuur, pehme, olen meeldivalt üllatunud
Meeldiv seerum, mittekleepuv, neutraalne lõhn. Parandab nähtavalt naha seisundit.
Olen atsaeoolhapet kasutanud ainult kreemides ja nõrgema kangusega, aga see seerum üllatas mind tõesti, sest see on küll tugevama toimega, aga ärritab nahka palju vähem. Sellel on vesine konsistents ja see imendub kiiresti.
Aselaiinhape on minu lemmikhape. See seerum sisaldab ideaalses kontsentratsioonis tsinki ja pantenooli, mis muudab selle naha õrnaks ja aitab võidelda akne vastu.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.