Uskumatu, et see on ikka veel tĂŒhi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et nÀha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ăgedad Fotod ja Videod










Arvustused â 54
Ma tÔesti armastan seda jumestuskreemi, mul on kolm tooni! See konkureerib maailmabrÀndidega, see on nii hea!
See katab ideaalselt, toob veini esile, on lihtsalt maagiline ja seda on vaja kasutada ĂŒllatavalt vĂ€ikeses koguses, seega pĂŒsib see kaua peal! Ma pole kunagi meiki kandnud, aga kui ma nĂŒĂŒdsest mingeid meigitooteid kasutan, siis ainult seda! đđ«°đ» 13C oli minu jaoks Ă”ige, see on lihtsalt ideaalne! Seda on lihtne eemaldada ja ma olen peaaegu kĂ”ige vastu allergiline, aga see teeb imesid ja niisutab, lisaks sellele, et see toimib meigipĂ”hjana! Ma lihtsalt armastan seda! Soovitan seda kĂ”igile!
Ideaalne pealekandmine, fotodel tundub, nagu oleksin filtrit kasutanud ja vĂ€rv sobib mulle. Pakendi suurus on ka ĂŒsna mugav ja mahub kĂ”ikjale!
Ostsin hiljuti oma Ă”ele selle padjapĂŒĂŒdja jumestuskreemi ja vĂ”in ausalt öelda, et ta pole sellest ajast peale meigi all ĂŒhtegi teist jumestuskreemi kasutanud đ€ See toon sobib talle ideaalselt (soovitan enne tĂ€issuuruses toote ostmist lihtsalt prooviproove) ja sellel on ilus sĂ€rav viimistlus, mis ei tundu rasvane isegi mĂ”ne tunni pĂ€rast nĂ€ol. Samuti tahaksin esile tĂ”sta detailset, kvaliteetset ja lĂ€bimĂ”eldud pakendit. Sellel on vĂ€ike nupp avamiseks, nii et see ei saa tema kĂ€ekotis kergesti lahti, millega tal teiste toodetega sageli probleeme oli. Ja seal on ka vĂ€ike sahtel meigikĂ€sna jaoks, mis on suurepĂ€rane hĂŒgieenilistel pĂ”hjustel. Ilus, kvaliteetne ja mitmekĂŒlgne toode. Ostame selle kindlasti uuesti!
Arvustuste ja soovituse pĂ”hjal mitte kasutada seda kuival nahal proovisin esmalt mĂ”nda valemit ja pean ĂŒtlema, et kui ma hommikuses hoolduses niisutust ei unarusse jĂ€ta, siis pole ma naha ketenduse ega kuivamise probleeme leidnud. Lisaks on sellel hea katvus, see saab hakkama isegi ilmsemate ebatĂ€iustega, ei Ă€rrita tundlikku aknele kalduvat nahka ja vĂ€rvitoon sobib mulle hĂ€sti. Ma ei kardaks tĂ€isversiooni valida, sest see nĂ€eb mu nĂ€ol tĂ”esti meeldivalt loomulik vĂ€lja. Ma proovin seda. :)
Sellel on tugev katvus, kuid see annab kena lÀikiva viimistluse. Seda on kaasasoleva vÀikese kÀsnaga lihtne peale kanda ja see nÀeb nahal vÀga kena vÀlja. Olen seda juba kolmandat korda uuesti ostnud ja sellest on saanud minu uus lemmikjumestuskreem.
Ostan seda juba kolmandat korda uuesti ja sellest on saanud minu lemmik jumestuskreem. Seda on kaasasoleva kĂ€snaga vĂ€ga lihtne peale kanda ning lĂ”pptulemus on ilus, lĂ€ikiv ja ĂŒhtlane, samas kui katvus on tugev. Mulle meeldib eriti elegantne pakend, see annab tĂ”esti esmaklassilise efekti. Ainus miinus on see, et igapĂ€evasel kasutamisel kestab see mul umbes kuu aega. Puhastan kĂ€sna sageli, sest pean seda hĂŒgieeni seisukohast oluliseks.
Tellin oma kolmanda jumestuskreemi! See on minu jaoks maailma parim ja kÔige katvam jumestuskreem! VÀga vÀikesest kogusest piisab!
See on minu teine kord seda vÀrvi osta, see katab ideaalselt terve pÀeva. Ma armastan seda!
Tellisin endale meigiproovide komplekti, et Ă”ige toon valida, aga mul on hea meel, et ma ei ostnud ainult klassikalist pakendit. Meik pĂŒsib hĂ€sti peal ja on ĂŒsna matistava toimega, aga minu normaalsel nahal hakkas see pĂ€rast pealekandmist kergelt kipitama ja tundsin peagi, et see kuivatab mu nahka vĂ€ga. See vĂ”ib kĂŒll rasusele nahale hea olla, aga pean ka ĂŒlejÀÀnud proovid Ă€ra viskama, sest tunne, et tead terve pĂ€eva meigist ja tunned, et nahk on pingul, on ĂŒsna ebameeldiv.
Hoiame Ăhendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnÔuandeid.