Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
Lõhn ei meeldinud, mitte just virsikune 🍑 kreem on paks, aga kogus on väike. Seekord ma ei saanud kingituseks lisa testreid, ma ei tea, miks, ilmselt nad lõpetavad mõne aja pärast saatmise, aga nii kaotavad nad oma kliendid! Tänan kiire kohaletoimetamise eest 💙💙💙
Mul on sagedase pesemise tõttu kätel väga kuiv nahk. See kreem aitab mind palju ja on kerge tekstuuriga.
Kodus kreemi koostist lugedes tabas mind kahjuks väga ebameeldiv üllatus, kuna see kreem sisaldab parabeene - metüülparabeen, propüülparabeen...mõlemad ained on inimorganismile kahjulikud...
Suurepärane toode! Isegi pakend on ahvatlev, aga toote mõju on seda enam😉
see kreem on maiuspala 🥰 kuigi see on veidi õlisem, seega sobib talveks paremini, aga niisutus, mis see maha jätab, on ideaalne :)
Täiuslik virsiku lõhn, täiuslikult niisutav ja kiiresti imenduv 🍑🥰
Kreemil on armas pakend ja hämmastav aroom, mis püsib kätel pikka aega. Nad imenduvad hästi nahka. See niisutab suurepäraselt. Käed on pehmed ja siledad.
Aroom on väga meeldiv! Paks kreem, imendub kiiresti jälgi jätmata. Nahal ei ole kleepuvust ega kilet. Pakend on kena ilus! Soovitan endale ja kingituseks
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.