Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Arvustused – 1
Ostsin selle, sest kosmeetik, kelle juures käisin, ütles, et see sobib ideaalselt minu nahale ja selle probleemidele – see ühtlustab nahatooni ja tugevdab hüdrolipiidbarjääri. Olen pudeli lõpetanud ja pean ütlema, et see on suurepärane toode, väga niisutav, meeldiv kasutada ja kuigi märkan väikest erinevust, pole see minu jaoks "vau"-faktor. Soovitan seda kogu südamest ja ostan seda ilmselt uuesti, kuna see toimib hästi, aga midagi erilist pole.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.