Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Arvustused – 1
Toonik pole halb, see annab üsna hea niisutuse, pärast pealekandmist katab naha kerge läikiva kilega, avastasin, et õhtul pole vaja kreemi peale kanda ja piisab ainuüksi sellest toonikust, muidu on mul tundlik nahk, toonik on lõhnavaba, kuigi nahk pärast pealekandmist põskedel kergelt punetab, aga siis nahatoon ühtlustub, ostaksin seda hea meelega korduvalt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.