Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 24
Olen selle toonikuga väga rahul. See on paks ja geelilaadne, just see, mida otsisin, ning jätab mu naha siledaks, värskeks ja säravaks. Peate lihtsalt väikese koguse näole kandma, laiali jaotama ja patsutama. See imendub üsna kiiresti. See püsib kaua peal ja ostan seda kindlasti uuesti ja veel sellelt brändilt, mis on minu arvates fantastiline. Tänan teid, Ksisters, kõigi nende imeliste toodete eest.
Olen alati kasutanud ANUA 77% virsiku toonikut ja pean ütlema, et neil on sama mõju ja tulemus. Mulle meeldib neid vaheldumisi kasutada ja mu nahk on kahe nädala jooksul väga pehme ja puhas. SOOVITAN!!!!
Niisutab nahka hästi, on väga mõnus
Juunis ostsin selle seerumi aknejärgsete probleemide heledamaks muutmiseks ja olen meeldivalt üllatunud. Sellel on meeldiv tekstuur, see ei lõhna, niisutab nahka hästi ja toimib ettenähtud viisil. Nahk on muutunud paremaks, punased laigud pole nii nähtavad ja naha üldine seisund on paranenud. Muidugi imesid ei toimu ja esineb ägenemise hetki, kuid pärast paranemist pole probleemsed piirkonnad nii märgatavad. Üldiselt soovitan seda kui tõeliselt head toodet näonahale ja ostan seda kindlasti uuesti.
Hinna ja kvaliteedi suhe - suurepärane. Toonik on üks minu lemmikuid - nahk on oluliselt säravam, niisutatum ja värskem! Soovitan seda. Mul on kombineeritud nahk ja see toimib imeliselt.
Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe, suurepärane konsistents, pead vaid natuke peale kandma, aga imesid see ei tee.
Mulle väga meeldib Tellin seda toodet kindlasti veel 😊
Suurepärane toonik. Niisutab hästi, ei põhjusta ärritust ja valmistab naha ette järgnevateks toodeteks. Oma hinna kohta suur mahutavus.
Suurepärane toonik, minu arvates sobib see kõige paremini meigi eemaldamiseks vatipadjaga, aga see toimib ka essentsina enne kreemi. Tõenäoliselt loodud neile, kellel on kuivem nahk, aga sobib ka mulle, kellel on rasune nahk. Väga soodne! Geelilaadne piimjas tekstuur.
Suurepärane valik dehüdreerunud nahale, see on paks, seda on vaja vaid natuke ja nahk tundub "mahlane". See ei jäta nahka kleepuvaks ja seda saab kaunilt kihiti peale kanda. Pakend kestab kaua. Soovitan kindlasti proovida.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.