Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 5
Ostsin maskid, sest mulle ei meeldinud kogu aeg sama maski uusi pakke avada ja minu jaoks tundub keskkonnasõbralikum, kui need on ühes karbis. Mask on pehme, seda on lihtne peale kanda, nahk on niisutatud ja ilma igasuguste reaktsioonideta (mul on kombineeritud nahk).
Suurepärased maskid, olen rahul.
Terve karp maske. Suurepärane toode hea hinnaga.
Olen seda maski kasutanud nüüdseks peaaegu kuu aega (pakend on peaaegu tühi, nagu pildilt näha). See on väga niisutav ja rahustav mask, mis ei ärrita nahka. Mul on tundlik, punetusele kalduv ja rosaatseaga nahk, seega paljud tooted ärritavad mu nahka - see mask mitte. See ei ärrita mu tundlikku nahka ja pärast kasutamist muutub nahk niisutatuks. Pärast maski on nahk veidi kleepuv, aga nii see peakski olema, sest seda sobib ka hommikul, enne meikimist, nahale kanda (kerge kleepuvus, mis on peaaegu märkamatu, aitab meigil paremini nahale "kinni jääda"). See sobib hästi hommikurutiini ja niisutab sügavuti isegi kuiva nahka, pärast seda püsib meik hästi peal ja nahk näeb kogu päeva vältel eriti särav välja. Või võite seda maski kanda ka õhtuti pärast dušši või vanni, et endale veidi hellitada. Olen väga rahul ja ostan seda kindlasti veel - 30 lehte sellise hinna ja kvaliteedi eest on väga hea hind.
Väga head rahustavad maskid, olen juba paar tükki kasutanud ja olen rahul!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.