Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Arvustused – 2
See on parim kreem, mis mul kunagi olnud on. Minu suurim probleem on alati olnud väikesed vistrikud T-tsoonis ja laienenud poorid. Pärast selle kreemi kasutamist nägin juba vähem kui nädala pärast häid tulemusi. Mu nahk hakkas rahunema ja väikesed vistrikud T-tsoonis hakkasid kaduma.
Täiuslik kreem. Jätab naha pehmeks ja meeldivaks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.