Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 3
Ideaalne pealekandmine, ei kuivata nahka, veidi intensiivsem kipitus kui 100.
Ostsin selle maski uudishimust. Olen selle sarjaga juba tuttav ja olen sellega väga rahul, kuigi ma pole seda veel proovinud. Annan uue arvustuse niipea, kui olen seda kasutanud.
See mask on väga hea, see niisutab nahka hästi ja rahustab seda, see aitab võidelda nn maalijakottidega silmade all, ma olen peaaegu 47-aastane ja minu jaoks see toimib ja teeb kõik, mida lubab, niipea kui maski eemaldada, jätab see naha veidi kleepuvaks, aga 20 minuti pärast imendub see väga hästi, soovitan seda kõigile, ostan kindlasti uuesti 😍😍😍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.