Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
Mask koosneb kahest etapist. Esimene etapp on piimjas, lõhnavaba essents, kuid pärast pealekandmist on tunda kerget kipitust. Kui see on kuivanud, kandke peale teine etapp – lehtmask, millel on veidi ebameeldiv, lateksilaadne lõhn, kuid seda pole kandes märgata. Mask on essentsiga väga hästi immutatud, ma ütleksin isegi liiga hästi – tunni aja pärast oli see ikka veel seerumit täis. Hindan efekti 10/10-ga. Kindlasti tasub proovida. Kuigi efekt on ajutine, näeb nahk välja siledam, niisutatud ja säravam ning nahatoon on ühtlasem.
Nagu kõikidele sinu maskidele, annan ka sellele 100%.
Pakub kohest niisutust ja säravat välimust parem tekstuur ja siledam nahk, rahustab ja toidab
See oli nii hea, et tellisin suure paki.
Võtsin ainult 50, proovisin seda esimest korda. Alguses muretsesin, kuidas mu tundlik nahk sellele reageerib, aga minu üllatuseks ei tekkinud mingit ebameeldivat reaktsiooni. Esimeses etapis on seerumit piisavalt, kui sul on kedagi jagada, siis piisab kaheks korraks 😉 . Ausalt öeldes tundub see imelik, nagu peened lõikehaavad, aga midagi hullu pole, kui seda õrnade ja ühesuunaliste liigutustega peale kanda. Teises etapis imendub lehtmask maksimaalselt ja isegi 20-25 minutit näol olles on see ikka niiske. Patsutasin ülejäänu nahka ja kandsin dekolteele. Ja nagu teised kasutajad mainivad, oli maskis ka piisavalt seerumit alles, nii et kasutasin selle ära küünarnukkidel ja ülejäänu jalgadel, mitte tilkagi alles 😁 . Proovin maski kindlasti uuesti, aga kasutan ka Medicube Age R Boosterit ja siis ei saa ma neid kombineerida. Aga ostan selle kindlasti uuesti lõpptulemuse tõttu.
Väga hea toode! Ma ei proovinud 50 versiooni, aga alustasin kohe sellega. Minu arvates on see jõhkralt kipitav tunne natuke liiast. Mul on väga tundlik nahk, aga selle seerumi kasutamine pole isegi ebameeldiv. Mask on väga jahutav ja on nii läbimärg, et tilgub. 20 minuti pärast kandsin ülejäänu kaelale, dekolteele, mõlemale käele ja jalgadele 😂 Ja pakendis oli piisavalt alles, et sain seda järgmisel päeval kõikjale kanda.
Kuna 50 mikronõelaga mask oli hea, läksin üle 100-le. Nüüd tundsin mikronõelu mõnda aega, aga mitte kohe pärast pealekandmist. Kaasasolev mask on hea, see turgutab nahka mõnusalt. Mul on normaalne nahk, mis on kohati tundlik.
Õhtul, pärast kahefaasilist puhastust (õli + õrn geelpuhastusvahend) ja näo kuivatamist pehme kosmeetilise salvrätikuga, kandsin näole esimese faasi, hajutasin selle õrnalt ühe tõmbega laiali, seejärel patsutasin sisse ja vajutasin õrnalt peopesadega (internetis oleva videojuhise järgi, sest nii ärritab see nahabarjääri vähem). Nõelad torkasid esimesed paar sekundit õrnalt, nagu siis, kui kogemata habemenuga libistad. Lõpuks kandsin näole teise faasi lehtmaski ja jätsin selle umbes 20 minutiks peale. Mask oli imeliselt pehme ja niiske, nii et 20 minuti pärast oli see ikka veel seerumit täis, mida ma kaelale, kätele ja põlvedele määrisin. Teise faasi pakendis oli piisavalt seerumit täna hommikul kasutamiseks, seega pärast esimese faasi lahtirebimist, et ülejäänud nõelad ära kasutada (neid ei raisatud asjatult 😉), kandsin seerumi peale, mille peale panin nüüd kollageenimaski, et VT nuudlisüstist saadud seerum paremini imenduks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.